اخبار و رویداد ها

یزد - ایرنا - همایش یک روزه تاثیر عملکردهای فرهنگی بر کاهش مصرف دخانیات روز سه شنبه با حضور 500 نفر از کارشناسان بهداشتی ، تشکل های مردم نهاد ، متصدیان رستوران ها ، مدیران فنی واحدهای صنعتی تولیدی و روسای اتحادیه های صنفی یزد برگزار شد.
 
 
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه بر ساخت مدرسه یا فضای آموزشی برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم در این شهر با استفاده از حمایت خیران تاکید کرد.
 
 
اهواز - ایرنا- معاون آبزی پروری اداره کل شیلات خوزستان گفت: آب مورد نیاز 95 درصد مزارع شیلات و آبزی پروری خوزستان که به دلیل خشکسالی و کمبود آب در خطر تعطیل شدن قرار داشتند، با پیگیری انجام شده آبگیری شد.
 
 
یزد - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: در مبارزه با مواد مخدر باید به سمت طرح ها و برنامه های اثرگذار حرکت کرد و تقویت همکاری بین بخشی و حضور سازمان های مردم نهاد(سمن ها) بسیار موثر و مورد تاکید است.
 
 
سنندج - ایرنا - مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: 185 کیلومتر انواع راه شهری و روستایی جدید سال گذشته در این استان احداث شده است.
 
 
گچساران- ایرنا- مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج مجتمع گلخانه‌ای با وسعت 146 هکتار در این استان در حال اجراست.
 
 
رشت - ایرنا - رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: دیپلماسی فرهنگی امروز می تواند به عنوان گزینه اصلی جایگزین دیپلماسی سیاسی کار خود را پیش ببرد.
 
 
اهواز - ایرنا - فرمانده مرزبانی خوزستان گفت : با هوشیاری ماموران مرزبانی هنگ مرزی خرمشهر ، 2 محموله ساعت مچی زنانه و زعفران قاچاق روز جمعه در مرز بین المللی شلمچه کشف و توقیف شد.
 
 
اعتبار برباد رفته ینگه دنیا   
( 1397/02/22 - 02:12:00 ب.ظ )
کرج-ایرنا-رفتارهای ناصواب و دور از شان دیپلماسی توسط سیاستمداران آمریکا دراین سال ها سبب شده تا افکارعمومی جهان کارکرد دیپلماسی آن ها را با دید طنزسیاسی بنگرد، رفتارهایی که نیم اعتبار ینگه دنیا را بر باد داده است.
 
 
تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی با استقرار هزاران نظامی، پلیس و گارد مرزبانی در قدس، کرانه باختری و اطراف نوار غزه، برای مقابله با راه پیمایان فلسطینی در "روز نکبت" (24 اردیبهشت، سالگرد اشغال فلسطین) و انتقال سفارت آمریکا به قدس، به حالت آماده باش درآمدند.
 
 
دزفول - ایرنا - رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نخستین جایی که از سوی دشمن در تحریم هدف قرار می گیرد حوزه انرژی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی است گفت: دشمن در این تحریم موفق نخواهد شد.
 
 
رشت - ایرنا - رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: دیپلماسی فرهنگی امروز می تواند بعنوان گزینه اصلی جایگزین دیپلماسی سیاسی کار خود را به پیش ببرد.
 
 
زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: تربیت فرزندان به عنوان هنر بزرگ بانوان در غوغای زندگی ماشینی امروزی و فعالیت های اقتصادی این قشر کم رنگ و یا به فراموشی سپرده شده است.
 
 
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها با خارج شدن از برجام نشان دادند که برای هیچ یک از معاهدات بین المللی اعتباری قائل نیستند و حتی مصوبه شورای امنیت را نیز لگدمال کردند.
 
 
زنجان - ایرنا - مدیر بورس منطقه ای زنجان گفت: در فروردین امسال، در مجموع 217 میلیون سهم در بورس این استان خرید و فروش شد.
 
 
قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت: روزانه 28 میلیون فقره چک به ارزش 280 میلیارد ریال در کشور از سوی این بیمه به خسارت دیدگان پرداخت می شود.
 
 
گناوه-ایرنا- به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر، نخستین تور پرنده‌نگری در گناوه با حضور دوستداران طبیعت در ساحل این شهرستان برگزار شد.
 
 
سمنان- ایرنا- راه اندازی تالار بورس در استان ها بازار سرمایه منطقه ای را توسعه و به رونق فعالیتهای اقتصادی منجر می شود که در همین راستا هشت میلیون سهم به ارزش 19.8 میلیارد ریال هفته گذشته در بازار سرمایه و بورس استان سمنان معامله شد.
 
 
ارومیه- ایرنا- مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: 10 طرح نیمه تمام ورزشی در این استان وجود دارد که چهارطرح آن در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.
 
 
تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دفاع در واکنش به خروج ترامپ از برجام گفت: اینگونه مواضع سخیف و بی ادبانه رئیس جمهور آمریکا در جهان دیگر خریدار ندارد و ملت ایران با اراده مستحکم و پولادین راه پرافتخار خود را با اقتدار ادامه خواهد داد.
 
 

TotalRecords:146
rPP:20
TotalPageCount:8
CurrentPage:1
PageNumberLength:15