اخبار و رویداد ها

تهران - ایرنا - بنیاد "بیل و ملیندا گیتس" متعلق به بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت همکاری با یک بنیاد وابسته به «محمدبن سلمان» ولیعهد سعودی را تعلیق کرد.
 
 
سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: از اول امسال تاکنون 65 درصد سهم اشتغال تعهد شده برای مددجویان زیرپوشش این نهاد با اختصاص 130 میلیارد ریال اعتبار محقق شده است.
 
 
تهران- ایرنا- دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان گفت: قیمت خودروها در بازار، کاذب و ناشی از تقاضای غیرواقعی موجود است.
 
 
سمنان - ایرنا - توسعه روز افزون ورزش قهرمانی در استان سمنان با توجه به کسب عنوان های مهم ملی و بین المللی ورزشکاران این استان در چند سال گذشته نیازمند رفع مشکلات معیشتی و توجه به زیرساخت های ورزشی است.
 
 
تهران – ایرنا – رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت: کابینه با حضور همه اعضا آماده خدمت هرچه بیشتر به مردم است، ظریف:خشونت های سعودی و صهیونیسم به دلیل حمایت آمریکا است، نشریه انگلیسی: خاشقچی قصد افشای اطلاعاتی ازحملات شیمیایی ریاض در یمن داشت و تایمز لندن: آمریکا به سمت جنگ داخلی پیش می رود از مهمترین خبرهای ایرنا در 12ساعت گذشته بود.
 
 
اهواز-ایرنا-بخشدار چلو شهرستان اندیکا گفت:در پی بارش های هفته جاری کوه کینو معروف به بام خوزستان سفیدپوش شد.
 
 
توطئه‌های نفتی   
( 1397/08/07 - 03:20:00 ق.ظ )
چین و هند بزرگ‌ترین خریداران نفت ایران محسوب می‌شوند؛ خریدارانی که شاید بتوان گفت در دوران تحریم‌ به نوعی تسهیل‌کننده شرایط برای کشورمان هستند. اما گاهی خبرهایی به گوش می‌رسد که در وضعیت فعلی اقتصاد کشورمان تا اندازه زیادی نگران‌کننده هستند.
 
 
زنجان - ایرنا - جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مسیرهای ارتباطی این استان به دلیل بازگشت زائران حسینی، از امروز /دوشنبه 7 آبان/ تا پایان هفته جاری، شلوغ و پر تردد خواهد شد.
 
 
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون عملیات احداث 100 طرح آبخیزداری و آبخوان داری در اقصی استان اجرایی شده است.
 
 
سمنان - ایرنا - توسعه روز افزون ورزش قهرمانی در استان سمنان با توجه به کسب عنوان های مهم ملی و بین المللی ورزشکاران این استان در چند سال گذشته نیازمند رفع مشکلات معیشتی و توجه به زیرساخت های ورزشی است.
 
 
زنجان - ایرنا - یک مدرس بین المللی مدیریت بحران گفت: یکی از نقاط ضعف و خلاء در کشور، نبود اطلاع رسانی صحیح و شفاف در حوادث است به گونه ای که این مهم بدرستی انجام یا صادقانه اعلام نمی شود.
 
 
بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: توسعه فضای آموزشی و ایجاد فرصت علم آموزی یکی از نمادهای حاکمیت عدالت در جامعه است زیرا که علم و آگاهی انسان موجب پایداری عدالت در جامعه خواهد بود.
 
 
الجزیره - ایرنا - درخواست ها برای استعفای رئیس مجلس مردمی ملی الجزایر وارد سومین هفته خود شده و با وجود تاکید مخالفان، «السعید بوحجه» همچنان بر ادامه کار تاکید دارد و اینگونه مجلس این کشور به نوعی با بن بست مواجه شده است.
 
 
مشهد- ایرنا - رئیس کمیسیون سازندگان طلا، نقره و جواهر اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: در مصوبه اخیر دولت واردات مصنوعات طلا آزاد اعلام شده است. این مسئله باعث کسادی بازار طلاسازان می شود لذا بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.
 
 
کاشان- ایرنا- شهردار اردستان گفت: آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهر با کمبود نیرو و امکانات رو به رو می باشد و نیاز به توجهی ویژه دارد.
 
 
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: 98 میلیارد و 900 میلیون ریال از محل بودجه عوارض برق و بودجه های شناور ملی به این شرکت اختصاص یافت.
 
 
اصفهان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: چگونگی تخصیص مواد پتروشیمی و شیمیایی به واحدهای تولیدی و صنعتی باید به استان ها واگذار شود.
 
 
تهران - ایرنا - موسسه ملی آمار و تحقیقات اقتصادی فرانسه در گزارشی اعلام کرد، میزان بدهی های عمومی فرانسه برابر با یکصد درصد میزان تولید ناخالص داخلی این کشور افزایش یافته است.
 
 
تهران- ایرنا- انیمیشن های ایران در تازه‌ترین حضور بین المللی خود جوایز متعددی را از جشنواره های مختلف جهانی کسب کردند.
 
 
سنندج - ایرنا - روزانه برای نجات جان هزاران نفر، جان خود را به خطر می اندازند، به محض به صدا درآمدن زنگ حریق بدون یک لحظه درنگ عازم راهی می شوند که شاید بازگشتی در آن نباشد.
 
 

TotalRecords:63
rPP:20
TotalPageCount:4
CurrentPage:1
PageNumberLength:15