اخبار و رویداد ها

تهران-ایرنا- معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران گفت: در دوره جدید مدیریت شهری، درآمد پایدار سازمان پایانه ها و پارک سوارها با چابک سازی افزایش یافت.
 
 
سنندج - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت حوزه های علمیه کردستان گفت: فتح قله های علمی دنیا توسط جوانان غیور کشورمان از ثمرات ارزنده انقلاب اسلامی است که دشمنان هم به این قدرت و توانمندی بارها اذعان کرده اند.
 
 
گنبدکاووس - ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که بازی عصر فردا (یکشنبه) این تیم در مقابل خاتم اردکان، از بازی های سخت لیگ برتر است اما بازیکنان و نیز کادر فنی مصمم به پیروزی در این دیدار خانگی هستند.
 
 
مشهد- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی تایباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد و 773 میلیون ریال وسایل کمک توانبخشی در اختیار معلولان این شهرستان قرار گرفته است.
 
 
تهران- ایرنا- مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد با مقایسه مباحث کیفی و کمی یازدهمین دوره جشنواره تجسمی فجر با سالیان گذشته گفت: تعداد شرکت کنندگان این رویداد به همراه تیم داوران و جلسات داوری در کنار تعداد اعضای شورای و جلسات سیاستگذاری و برنامه ها، از رشد 200درصدی حکایت دارد.
 
 
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری از تصویب استمهال سه ساله تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در کارگروه بررسی بند (خ) ماده 33 برنامه ششم توسعه اقتصادی استان خبر داد.
 
 
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که تا آخر وقت فردا یکشنبه استمرار آلودگی هوا در این استان خواهیم داشت.
 
 
تبریز- ایرنا - جانشین رییس پلیس راه آذربایجان شرقی از تصادف راندگی زنجیره ای در محور تبریز - اهر به دلیل مه صبحگاهی خبر داد.
 
 
تهران - ایرنا - وکلای امور مهاجرت در آمریکا معتقدند که مقام های این کشور کودکان مهاجر بی سرپرست را در مکان هایی نگهداری می کنند که دارای مجوز و استانداردهای لازم نیست.
 
 
بوشهر- ایرنا- دومین سیستم یکپارچه دولت همراه، وزارت ورزش و جوانان روز شنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان در اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر راه اندازی شد.
 
 
مشهد- ایرنا- تیم فوتسال فرش آرای مشهد با نتیجه سه بر یک تیم ارژن شیراز را شکست داد.
 
 
سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان با اشاره به اینکه یک هزار و 689 روستای بالای 10 خانوار این استان از نعمت برق برخوردار هستند، گفت: تاکنون برق 50 درصد از این روستاها از حالت بازفروش خارج و تکخوانی شده است.
 
 
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: شهامت این را دارم و مسئولیت شکست تیمم برابر بادران در هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور را بر عهده می گیرم.
 
 
تهران – ایرنا – تارنمای یورونیوز نوشت : نتایج نظر سنجی نشانمی دهد که 52 درصد از مردم دانمارک با قانون ضداسلامی جدید دولت راست گرای کپنهاگ که دست دادن با شهردار در مراسم اعطای شهروندی در این کشور را بویژه برای مهاجران مسلمان اجباری می کند، مخالف هستند.
 
 
مشهد- ایرنا- رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی گفت: علوم انسانی مورد بی توجهی است و وضعیت آن در وزارت علوم نگران کننده است.
 
 
بوشهر-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: پیروزی این تیم برابر شاهین بوشهر آغازی بر بردهای بادران و تداوم روند موفقیت تیم است.
 
 
تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت، گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.
 
 
ساری- ایرنا- دومین همایش روز میانکاله در حالی امروز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهوری در تنها ذخیرگاه زیست کره مازندران برگزار شد که طرح نگرانی از انتقال آب دریای خزر به کویر مرکزی محور اصلی دغدغه های زیست محیطی شرکت کنندگان بود.
 
 
ساری- ایرنا- دومین همایش روز میانکاله در حالی امروز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهوری در تنها ذخیرگاه زیست کره مازندران برگزار شد که طرح نگرانی از انتقال آب دریای خزر به کویر مرکزی محور اصلی دغدغه های زیست محیطی شرکت کنندگان بود.
 
 
بوشهر-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: پیروزی این تیم برابر شاهین بوشهر آغازی بر بردهای بادران و تداوم روند موفقیت تیم است.
 
 

TotalRecords:129
rPP:20
TotalPageCount:7
CurrentPage:1
PageNumberLength:15