اخبار و رویداد ها

اردبیل- ایرنا - سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال از راه اندازی خانه جوان این شهرستان در هفته جوان خبر داد.
 
 
خرم آباد - ایرنا - بارندگی بی سابقه و جاری شدن سیل در حالی باعث طغیان رودخانه ها و حجم بالای خسارت در لرستان شد که به عقیده اساتید دانشگاه با طرح های سدسازی و آبخیز داری امکان کاهش حجم این خسارات امکان پذیر بود.
 
 
تهران-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برخی دین گریزی ها در نسل جوان گفت: نهادهای فرهنگی شهری تصویری از زیست مسلمانانه ارائه کنند.
 
 
تهران - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری گفت: اقدام نابخردانه اخیر آمریکایی ها در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای آنها نتیجه معکوس به همراه داشت که با محکومیت عمومی مواجه و به همبستگی و اتحاد ملی بیشتر در ایران منجر شد.
 
 
اهواز-ایرنا- فرمانده تیپ زرهی حضرت حجت (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدام رییس جمهور امریکا در اعلام سپاه به عنوان یک گروه تروریستی گفت: سپاه دراین روزها در کنار ملت بوده و مردم ما به خوبی تشخیص می دهند چه کسی تروریست و چه کسی در کنار آنهاست .
 
 
قم - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، 2 سیل روزهای اخیر، 116 میلیارد ریال به زیرساخت های شهری قم خسارت وارد کرد.
 
 
خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: بر اساس برآورد اولیه بارندگی شدید و جارری شدن سیلاب در هفته جاری 730 میلیارد ریال به حوزه های مختلف این شهرستان خسارت وارد کرده است.
 
 
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: ترانزیت سوخت و ورود تانکرهای سوخت رسان عراقی به کشورمان با توجه به دور دوم تعطیلات نوروز از ساعت هفت صبح روز پنجشنبه هشتم فروردین تا ساعت هفت صبح یکشنبه هجدهم فروردین ممنوع می شود.
 
 
ایلام - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: میزان خسارت وارده بارش های روزهای اخیر به بخش کشاورزی استان 25 میلیارد ریال برآورد شده است.
 
 
تهران- ایرنا- نگاهی به عملکرد شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب برای حل و فصل بحران ها و اختلافات سیاسی جهان عرب نشان می دهد که این سازمان ها در آزمون حل این بحران ها موفقیت چندانی نداشته اند.
 
 
خرم آباد - ایرنا - صنایع دستی مناطق ایران به عنوان اصیل ترین کالای ایرانی و سفیران تاریخی و فرهنگی نقش قابل توجهی در رونق اقتصادی و کسب و کار دارند.
 
 
تهران- ایرنا- پروین اعتصامی از شاعران برجسته ایران معاصر به شمار می رود که با سرودن شعرهایی خلاقانه، تعلیمی و با بکارگیری زبان فصاحت و بلاغت توانست فصل نوینی را در عرصه ادبیات این مرزوبوم بگشاید و قابلیت ها و توانمندی های یک بانوی شاعر را به تصویر بکشد و بدین گونه ستاره پرفروغ چرخه ادب و شعر فارسی لقب بگیرد.
 
 
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نخستین اقدام پیشگیرانه در سال 98، تقویت و توسعه برنامه های توانمندسازی در سطح مدارس است؛ زیرا 45 میلیون نفر از جمعیت کشور به نوعی با مدارس در ارتباط هستند.
 
 
انگیزه کشتار در مسجد   
( 1397/12/25 - 03:58:00 ق.ظ )
تهران- ایرنا- زمانی که ترامپ عکس یادگاری با دو تن از اعضای کوکلوس کلان، اجتماع نژادپرستی امریکایی می‌گیرد و زمانی که برخی شعرا و ادیبان و سیاستمداران افراطی اروپایی و امریکایی از خطر اسلام صحبت و اسلام‌هراسی را تقویت می‌کنند، ظهور افرادی مانند برینتون در این جوامع هر لحظه امکان دارد و هر مسجدی در اروپا و مستعمرات اروپایی مانند کانادا، نیوزیلند و استرالیا به عنوان نماد اسلام مورد تهدید و خطر اسلام هراسان احتمالی قرار دارد.
 
 
قم- ایرنا- آیین اختتامیه نخستین همایش ملی کتاب سال بانوان با حضور حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و مرتضی مقتدایی نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در جامعه الزهرا(س) برگزار و از صاحبان 12 اثر برگزیده تجلیل شد.
 
 
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان کنارک گفت: 24 تن برنج قاچاق از یک دستگاه تریلی و 12 هزار لیتر موادسوختی قاچاق از یک دستگاه تریلی دیگر در این شهرستان کشف و ضبط شد.
 
 
سبزوار- ایرنا- 18طرح عمرانی، ترافیکی، خدماتی و فرهنگی شهرداری سبزوار با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به بهره برداری رسید.
 
 
زاهدان- ایرنا- دبیر اجرایی چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد سیستان و بلوچستان گفت: 40 فیلم از سراسر جهان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای دانش آموزان این استان به نمایش درآمد.
 
 
تهران- ایرنا- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشگاه های غیرانتفاعی با داشتن مشکلاتی مانند تامین فضا، نیاز به حمایت دارند؛ زیرا این نوع موسسه های آموزش عالی مثل دانشگاه آزاد اسلامی رانت کلان دولتی ندارند.
 
 
شیراز - ایرنا- معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس گفت: در بهمن ماه امسال 49 نفر در حوادث ترافیکی استان فارس جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 88 درصد افزایش نشان می دهد.
 
 

TotalRecords:195
rPP:20
TotalPageCount:10
CurrentPage:1
PageNumberLength:15