اخبار و رویداد ها

تهران-ایرنا- ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در پی حوادث اخیر فرانسه و سرکوب معترضان موسوم به جلیقه زرد، با صدور بیانیه ای خطاب به سازمان های بین المللی و دولت فرانسه اقدام های سرکوبگرایانه این کشور را محکوم کرد.
 
 
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: سال گذشته حدود 22 هزار شغل در استان ایجاد شد و برای سالجاری نیز 30 هزار شغل در استان هدف گذاری شده است.
 
 
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد از نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد حضرت امام (ره) خواست برای کودکان مشغول به تحصیل در مقطع ابتدایی در مناطق روستایی و عشایری استان سبد غذایی در نظر بگیرند.
 
 
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان آرزوی پلیس شدن پرهام نوروزی کودک 9 ساله همدانی را محقق کرد.
 
 
بیروت-ایرنا-حزب الله لبنان در بیانیه ای عملیات اخیر در رام الله را که به زخمی شدن 9 صهیونیست منجر شد، تاکیدی دوباره بر اراده ملت فلسطین در آزادسازی سرزمین تحت اشغال خود دانست.
 
 
مشهد- ایرنا- سرکنسول عراق در مشهد گفت: طی سه سال حضور داعش در عراق بیش از 30 هزار نفر از جوانان این کشور به شهادت رسیدند.
 
 
مسکو - ایرنا - روسیه در راستای توافق با ونزوئلا دو فروند بمب افکن دورپرواز راهبردی توپولف160 که توانایی حمل موشک های هسته ای را دارد به ونزوئلا اعزام کرد.
 
 
یزد- ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بافق گفت : تصادف یک دستگاه کامیون با خودرو سواری در جاده این شهرستان به بهاباد یک کشته بر جا گذاشت.
 
 
یزد - ایرنا - مسئول روابط عمومی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: تصادف زنجیره ای 2 دستگاه پراید و یک سمند در جاده این شهر به دهستان تنگچنار 2 زخمی بر جا گذاشت.
 
 
سنندج - ایرنا - یک مقام آگاه گفت: انفجار یک قبضه نارنجک صوتی در مغازه موبایل فروشی در خیابان امام خمینی (ره) بانه یک مصدوم بر جا گذاشت.
 
 
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: سال گذشته حدود 22 هزار شغل در هرمزگان ایجاد شد و برای سالجاری نیز ایجاد 30 هزار شغل در استان هدف گذاری شده است.
 
 
یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم کوتاه مستند «جوکر» در لیست اکران دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) قرار گرفت.
 
 
یاسوج- ایرنا-مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 680 کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان، 180 نفر در سال تحصیلی جاری به کلاس های درس برگشتند.
 
 
بندرعباس- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کمیسیون توسعه تعاونی های استانی باید شکل بگیرد و این مهم در سطح ملی نیز در دست بررسی است.
 
 
بجنورد- ایرنا- مسئول نمایندگی یو سی مس ایران در خراسان شمالی گفت: نمایندگان اعزامی این استان به بیست و سومین دوره مسابقات جهانی مالزی، موفق به کسب چهار نشان طلا شدند.
 
 
بندرعباس- ایرنا- وزیر نیرو گفت: عملیات اجرایی طرح بزرگ یک هزار و 400 مگاواتی نیروگاه سیریک واقع در شرق استان هرمزگان تا یک ماه آینده آغاز می شود.
 
 
آستارا - ایرنا - رئیس اداره آبخیزداری و حفاظت خاک اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: 20 طرح آبخیزداری با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال در استان در دست اجراست و با وجود کندی عملیات اجرا در فصول سرد، بیشتر آنها تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.
 
 
مشهد - ایرنا - مدیرکل بازرگانی بین المللی راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: ترکمنستان از ورود واگن های لبه بلند ایرانی به شبکه ریلی خود استقبال می کند و قرار است مشخصات فنی این واگنها به این کشور ارسال شود.
 
 
رشت - ایرنا- رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: در حوزه پروژه های سرمایه گذاری شهرداری رشت، نیازمند تصمیم های مدیریتی هستیم که بایستی در این باره به صورت جدی ورود شود.
 
 
مشهد- ایرنا- مدیرکل بازرگانی بین المللی راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: ترکمنستان از ورود واگن های لبه بلند ایرانی به شبکه ریلی خود استقبال می کند و قرار است مشخصات فنی این واگنها به این کشور ارسال شود.
 
 

TotalRecords:99171
rPP:20
TotalPageCount:4959
CurrentPage:1
PageNumberLength:15