اخبار و رویداد ها

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در آخرین دیدار لیگ برابر پیکان باید برنده از زمین خارج شویم.
 
 
آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: اتحادیه اروپا موضع ایدئولوژیک نسبت به ترکیه دارد و به همین دلیل تاکنون از عضویت ما در این اتحادیه ممانعت کرده است.
 
 
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بهره گیری از رسانه ها و ابزارهای نوین در ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) را ضروری دانست و گفت: استفاده از این ابزارها باید در دستور کار مسئولان فرهنگی قرار گیرد.
 
 
زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دین مبین اسلام اهمیت فراوانی برای مادر قائل است و بر خلاف تفکرات ماتریالیستی و بسیاری از ادیان ساختگی مادر را تنها عاملی برای حمل و به دنیا آوردن فرزند تلقی نمی کند.
 
 
زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: تضمین تمام عیار عفت هر صاحب لباس، مهمترین پیام پوشش ملی و دینی در ایران اسلامی است.
 
 
سنندج - ایرنا - نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: 80 درصد مردم کردستان مستقیم و غیر و مستقیم از طریق مرزها ارتزاق می کنند لذا با بسته شدن مرزها تعداد زیادی از مردم بیکار می شوند.
 
 
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: در دوران مسئولیت و تا زمانی که باقی هستم وظایف محوله را محکم و استوار طبق روال عادی انجام خواهم داد.
 
 
ماموینه - ایرنا - 2 طرح بهداشتی در روز پنجشنبه همزمان با هفته سلامت و با حضور جمعی از مسئولان محلی در شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.
 
 
اهواز - ایرنا- اداره کل هواشناسی خوزستان ای اعلام کرد: پیش بینی می شود از روزپنجشنبه
تا یکشنبه هفته آینده بارش های رگباری همراه با رعد و برق ، تگرگ و غبار محلی بیشتر نقاط خوزستان را فرا گیرد.
 
 
گناباد- ایرنا- قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 165 هزار مترمربع طرح با مشارکت خیران در چهار سال گذشته در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور اجرا شد.
 
 
آنکارا- ایرنا- وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه ای درخواست مجمع پارلمانی شورای اروپا از ترکیه مبنی بر تعلیق انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و پارلمانی را به مداخله در انتخابات و امور داخلی این کشور متهم کرد.
 
 
گناباد- ایرنا- قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 165 هزار مترمربع طرح با مشارکت خیران در چهار سال گذشته در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور اجرا شد.
 
 
وین - ایرنا - "ینس استولتنبرگ" دبیر کل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) با با بیان اینکه در زمان تنش ها گفتگو با روسیه از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت: ما از گفتگو با این کشور استقبال می کنیم.
 
 
مشهد- ایرنا- مشاور رئیس جمهوری در امور هماهنگی بافتهای فرسوده گفت: منطقه ثامن مشهد مورد اقبال میلیونی زائران داخلی و خارجی است لذا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بخش اعظم این پروژه باید نهایی و جمع شود.
 
 
زاهدان - ایرنا - جانشین سپاه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هزار نفر از مردم روستای بزپیران بخش مرکزی این شهرستان در آستانه نیمه شعبان و به منظور کمک به درمان بیماران به طور رایگان ویزیت شدند.
 
 
آنکارا- ایرنا- جانشین معاونت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: خواهان تعامل دفاعی و ارتقای روابط با همسایگان به خصوص با کشور دوست و برادر ترکیه هستیم.
 
 
تربت حیدریه - ایرنا - رییس آموزش وپرورش مه ولات گفت: مسابقات قرآن کریم؛ عترت و نماز گروه سه استان با حضور 320دانش آموز پسر 16شهرستان استان خراسان رضوی امروز پنجشنبه در مه ولات آغاز شد.
 
 
اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: واردات کالای قاچاق از عواملی است که به صورت جدی به فرآیند اقتصادی کشور ضربه می زند و مانع از رونق اقتصادی است.
 
 
شهرکرد- ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: تریبون رسانه های نظام که اینک وظیفه روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه را برعهده دارند، با بهای خون شهدا زنده و رساست.
 
 
یزد - ایرنا - گسترش شبکه های اجتماعی در فضای مجازی سبب شده است تا هر شهروند بتواند هر نوع مطلب، عکس، صدا و فیلمی را در زمانی کوتاه در گستره ای وسیع منتشر کند؛ اعتبار و وثوق برخی از این مطالب مشخص نیست و قبل از بازنشر باید به صورت دقیق بررسی شود.
 
 

TotalRecords:95500
rPP:20
TotalPageCount:4775
CurrentPage:1
PageNumberLength:15