اخبار و رویداد ها

تهران - ایرنا - «محمد علی الحوثی» رییس کمیته عالی انقلاب مردمی یمن بامداد پنجشنبه از خارجی های ساکن عربستان خواست برای حفظ جان خود، خاک این کشور را ترک کنند.
 
 
تهران - ایرنا - تلویزیون دولتی ترکیه بامداد پنجشنبه اعلام کرد که وضعیت فوق العاده در این کشور که پس از کودتای نافرجام سال 2016 وضع شده بود، سرانجام پس از دو سال پایان یافت.
 
 
چالش مدرسه کانکسی   
( 1397/04/27 - 11:34:00 ب.ظ )
تبریز - ایرنا - وجود مدرسه های کانکسی از جمله معضلات آموزش و پرورش در مناطق مختلف کشور می باشد که به نظر می رسد رفع آن با تغییر کاربری و فروش مدرسه های مازاد در اختیار این نهاد انسان ساز، البته به شیوه درست، میسر است.
 
 
تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در ادامه عقب نشینی از مواضع پیشینش در ارتباط با روسیه گفت که «ولادیمیر پوتین» همتای روسی خود را شخصا مسئول دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا می‌داند.
 
 
دمشق- ایرنا- منابع کردی اعلام کردند که کنترل شهر عفرین براساس توافق روسیه و ترکیه به دولت دمشق سپرده می شود.
 
 
تهران - ایرنا- دویچه له صدای آلمان گزارش داد : وضعیت اضطراری برای ابد؟ مخالفان دولت در ترکیه نگران آن هستند که روز پنج‌شنبه (28 تیر / 19 ژوئیه) با پایان یافتن وضعیت اضطراری در این کشور شکل دیگری از آن حکمفرما شود.
 
 
دمشق- ایرنا- تروریست ها برای خروج از تمامی مناطق استان قنیطره در جنوب غرب دمشق با دولت سوریه به توافق رسیدند.
 
 
تهران - ایرنا - دولت آلمان چهار‌شنبه (27 تیر / 18 ژوئیه) با پیش‌نویس قانونی موافقت کرد که برمبنای آن کشورهای تونس، الجزایر و مغرب به فهرست "کشورهای امن" افزوده می‌شوند و این تصمیم پذیرش پناهجویان در برلین را متوقف می کند.
 
 
مسکو - ایرنا - سفیر روسیه در ایران گفت: حضور ایران در سوریه قانونی است و ایرانیان همانند نظامیان روس به خواست دمشق در این کشور حضور دارند و در عملیات نابودی تروریست ها شرکت می کنند.
 
 
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: 200 سازه آبخیزداری و آب خوان داری چند منظوره با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 330 میلیون ریال در مدت یک سال در 13 شهرستان این استان اجرا می شود.
 
 
بندرعباس - ایرنا - آیین چهلمین روز شهادت شهید مدافع حرم، خلیل تختی نژاد شامگاه چهارشنبه با حضور استاندار هرمزگان و جمعی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی در شهر تخت، زادگاه وی برگزار شد.
 
 
الجزیره-ایرنا- سومین دوره مسابقات ورزشی جوانان کشورهای آفریقایی چهارشنبه شب با حضور سه هزار ورزشکار از 54 کشور آفریقایی در الجزیره آغاز به کار کرد.
 
 
شیراز-ایرنا-استاندار فارس گفت: اگر به مردم توصیه می شود که از کالاهای ایرانی از جمله خودروی داخلی استفاده کنند این توقع نیز از خودروسازان و تولیدکنندگان می رود که در راستای خواسته های مشتریان داخلی گام بردارند و مشتری مداری را مهمترین اصل خود بدانند.
 
 
تهران - ایرنا - منابع محلی سوری بامداد پنجشنبه از خروج محاصره شدگان شهرک‌های شیعه نشین «فوعه و کفریا» از استان ادلب واقع در شمال غرب سوریه خبر دادند.
 
 
محصول جدید سایپا رونمایی شد   
( 1397/04/27 - 09:51:00 ب.ظ )
شیراز - ایرنا - محصول جدید گروه خودرو سازی سایپا با نام رهام که در طراحی آن از شاهین ایرانی اقتباس شده شامگاه چهارشنبه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز رونمایی شد.
 
 
شیراز-ایرنا- محصول جدید گروه خودرو سازی سایپا با نام رهام که در طراحی آن از شاهین ایرانی اقتباس شده شامگاه چهارشنبه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز رونمایی شد.
 
 
مادرید- ایرنا- وزارت محیط زیست اسپانیا امروز (چهارشنبه ) اعلام کرد که ساخت انبار و ذخیره سازی پسماندهای هسته ای که دو دهه بطول انجامید، متوقف شده است.
 
 
شیراز- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از ابتدای پارسال تاکنون، 4 بانک به تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد حمایتی عمل نکرده اند.
 
 
شیراز- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از ابتدای پارسال تاکنون، 4 بانک به تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد حمایتی عمل نکرده اند.
 
 
تهران – ایرنا – چند نماینده جمهوریخواه سنای آمریکا روز چهارشنبه پیش نویس قانونی را برای وضع تحریم‌های جدید علیه روسیه در حوزه انرژی ارائه کردند.
 
 

TotalRecords:98247
rPP:20
TotalPageCount:4913
CurrentPage:1
PageNumberLength:15