اخبار و رویداد ها

آستارا - ایرنا - فرماندار شهرستان آستارا گفت: اولویت دستگاه های خدمات رسان و مدیران اجرایی، جلب رضایت مردم است و این موضوع باید با رعایت قانون جلوه کند.
 
 
هفته وحدت برای مسلمانان   
( 1397/08/30 - 09:41:00 ق.ظ )
بندرعباس - ایرنا- روزنامه دریا در شماره 2903 خود در تاریخ بیست و نهم آبان ماه به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) سرمقاله ای را تحت عنوان «هفته وحدت برای مسلمانان» منتشر کرده است.
 
 
اردبیل- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام (ره) اردبیل گفت: این کمیته پس از انقلاب پنج هزار و 500 واحد مسکونی برای خانوارهای تحت پوشش خود در این استان احداث و مرمت کرده است.
 
 
بیرجند - ایرنا - با اجرای مراسم نمادین در یکی از مهدهای کودک شهرستان بیرجند، طرح غربالگری شنوایی برای کودکان سه تا پنج سال در خراسان جنوبی آغاز شد.
 
 
رشت - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان از جریمه 121 میلیون و 500 هزار ریالی مغازه دار متخلف در رشت خبر داد.
 
 
بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان توصیه کرد: با توجه به افزایش سرعت باد و مواج شدن دریا در ساعت های آینده در محدوده خلیج فارس، تنگه هرمز و بخش هایی از دریای عمان، شناورهای سبک و صیادی از تردد دریایی خودداری کنند.
 
 
شهرری- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: 18 کمیته مختلف ستاد گرامیداشت دهه فجر اجرای باشکوه برنامه های ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بر عهده دارند.
 
 
یزد - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهریز گفت: در سال جاری 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 80 مددجوی زیر پوشش از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت شد.
 
 
مهاباد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: 200 برنامه مختلف به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در نقاط مختلف این شهرستان اجرا می شود.
 
 
زاهدان - ایرنا - یادواره شهدای خاش سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و وحدت با عنوان 'شهدا محور وحدت' با حضور مسئولان استانی و قشرهای مختلف مردم در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
 
 
تهران- ایرنا- «بهمن آرمان» صاحبنظر اقتصادی با اشاره به زمینه های ایجاد اوضاع نابسامان در مجتمع نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد اهواز گفت حل این مشکلات در گروی استفاده از منابع صندوق توسعه ملی است.
 
 
پذیرای نقد و انتقادات هستیم   
( 1397/08/30 - 09:37:00 ق.ظ )
یزد - ایرنا - سرپرست شهرداری اردکان گفت: پذیرای نقد و انتقادات هستیم ، البته انتظار داریم در کنار نقد، راهکار هم ارائه شود.
 
 
گرگان – ایرنا – استاندار گلستان بر اصلاح و بهبود روش های آموزش نماز به کودکان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: توسعه و تقویت آموزه های دینی، سلامت و نشاط جامعه را تضمین و حرکت به سمت توسعه را امکان پذیرتر خواهد کرد.
 
 
قزوین - ایرنا - معاون مشارکت ‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور گفت: برای رفع مشکلات ثبتی و حقوقی سمن ها تا پایان امسال سامانه ای متمرکز برای آنها راه اندازی خواهد شد.
 
 
کرج-ایرنا- مدیراداره آموزش وپرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس از آغاز المپیاد ورزشی برای 97 هزاردانش آموزجنوب شهرستان کرج و فردیس خبرداد.
 
 
بیرجند - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند گفت: 60 سهمیه پزشک متخصص در رشته های مختلف برای خراسان جنوبی جذب و فراخوان شده که بر اساس سهمیه بندی در مناطق مختلف مستقر شدند.
 
 
یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد گفت: عزت و امنیت کشور مدیون خدمات بسیج و حضور فعال آنها در میدان های مختلف مورد نیاز کشور است .
 
 
تهران- ایرنا- دبیر شورای نگهبان با تأکید بر ضرورت زنده نگهداشتن روحیه بسیجی، گفت: اگر چه همه در پیروزی و غلبه بر دشمن در دفاع مقدس سهیم هستند، ولی سهم بسیج در این زمینه بسیار بیشتر و مهم‌تر بود و اکنون نیز باید به منظور حفظ انقلاب ارزش‌ها و روحیه بسیجی را حفظ کنیم.
 
 
بیروت- ایرنا- در بحبوحه اختلافات بر سر اختصاص یک سهم از وزرای سنی کابینه آینده لبنان به 6 نماینده مستقل اهل سنت در پارلمان، «طلال سلمان» روزنامه نگار و تحلیلگر پرآوازه لبنانی در توئیتی اشاره کرد که این نمایندگان از بیشتر 16 نماینده حزب «المستقبل» به رهبری «سعد الحریری» رای بیشتری آورده اند.
 
 
قصرشیرین - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: بیش از 70 درصد از واحدهای آسیب دیده از زلزله 21 آبان سال 96 استان، تعمیر و بازسازی شده اند.
 
 

TotalRecords:99170
rPP:20
TotalPageCount:4959
CurrentPage:1
PageNumberLength:15