اخبار و رویداد ها

تهران- ایرنا- وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای، اولویت های تامین ارز یارانه ای برای واردات انواع کود شیمیایی را اعلام کرد که بر اساس آن، با 98 میلیون دلار تخصیص ارز در این زمینه موافقت شده است.
 
 
تهران – ایرنا – پلیس عراق سه شنبه شب گزارش داد: در انفجاری که یک بازار در منطقه صدر بغداد را لرزاند، 2 تن کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.
 
 
بیرجند - ایرنا - نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در حالی پای درد دل اصحاب رسانه نشستند که یک نماینده استان به جمع حاضر گفت: ما شما را همکار خود می دانیم چون هر دو پیگیر کار مردم هستیم.
 
 
شاهرود- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: 342 قلم انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش 11 میلیارد ریال از یک انبار کشف و ضبط شد.
 
 
ایلام- مشاور استاندار ایلام در امور جوانان استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف در دوران مدیریت سلیمانی دشتکی را رو به رشد و مثبت دانست.
 
 
تهران - ایرنا- رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران با بیان این که شهرداری متولی دفن پسماند پزشکی نیست، گفت: در صورت تشخیص بی خطر بودن زباله های پزشکی توسط سازمان حفاظت محیط زیست آن ها دفن می شود.
 
 
مشهد- ایرنا- معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مراکز نوساز درمانی و آموزشی این دانشگاه می تواند الگوی مناسبی برای معماری همراه با کیفیت، زیبایی و سرعت عمل در ساخت باشد.
 
 
دمشق- ایرنا- هزار و 300 کارخانه و کارگاه صنعتی تعطیل شده بر اثر جنگ داخلی در سوریه، هم اینک در منطقه الکلاسه حلب فعالیت خود را از سر گرفتند.
 
 
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد، شمار قربانیان مبتلا به ویروس کشنده ابولا در کنگو به 41 تن افزایش یافت.
 
 
بندرعباس - ایرنا - استخدام های شهرداری بندرعباس و وضعیت نیروی انسانی آن برای سومین نشست پیاپی سوژه اصلی شورای شهر و بحث و جدل ها بین برخی اعضای این نهاد بود.
 
 
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: نگاه جنسیتی به موضوع عفاف و حجاب باید حذف شود و برنامه های اجرایی نباید تنها برای بانوان باشد.
 
 
تهران - ایرنا - وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی از مخالفت دادستانی تهران با درخواست آزادی مشروط موکلش خبر داد.
 
 
شیراز- ایرنا- سرمربی تیم راگبی هفت نفره ایران پس از برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی در شیراز، 16 بازیکن را برای حضور در رقابت های آسیایی به اردو دعوت کرد که در بین آنها هشت بازیکن از استان فارس هستند.
 
 
ارومیه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: در راستای عمل به آموزه های اسلامی، یک هزار و 314 خیّر نیکوکار در سه ماه امسال در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کرده و سرپرستی حداقل یک یتیم را متقبل شده اند.
 
 
همدان- ایرنا- رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری همدان باید طرح سه شنبه های بدون خودرو را اجرایی کند.
 
 
تهران- ایرنا- «یورگن هابرماس» متفکر آلمانی که روزی با آرزوی روزنامه‌نگار شدن وارد دنیای رسانه شد، جایزه رسانه‌ای آلمان-فرانسه را از آن خود کرد.
 
 
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: شهداء حق بزرگی به گردن تک تک آحاد جامعه دارند، این عزیزان مظهر صلابت این مرز بوم هستند.
 
 
تب کنگو بیخ گوش مازنی ها   
( 1397/04/05 - 12:14:00 ب.ظ )
ساری-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: وجود دامداری های سنتی و جدی نگرفتن مبارزه با بیماری تب کنگو باعث شده تا این خطه شمال کشور همچنان در معرض تهدید این بیماری باشد.
 
 
تربت حیدریه - ایرنا - مسوولان حوزه قضایی شهرستان تربت حیدریه با انتقاد از وضعیت موجود حاکم بر برخی دستگاه های اجرایی، تربت حیدریه از حیث رضایتمندی شهروندان و نیز آسیب های اجتماعی، رنگ خاکستری متمایل به سیاه توصیف کردند.
 
 
بغداد - ایرنا - استاندار دیوانیه عراق تاکید کرد بازار پر تقاضای این استان مستعد حضور حداکثری کالاهای ایرانی است.
 
 

TotalRecords:100
rPP:20
TotalPageCount:5
CurrentPage:1
PageNumberLength:15