اخبار و رویداد ها

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری بلاروس در پی نارضایتی از عملکرد دولت این کشور ، نخست وزیر و چند مقام ارشد کابینه دولت را برکنار کرد.
 
 
تهران – ایرنا – مقام های برزیلی می گویند ساکنان شهر مرزی «پاکارایما» در شمال این کشور به مهاجران ونزوئلایی حمله کرده و پس از راندن آنها به ونزوئلا، اموالشان را سوزاندند.
 
 
مسکو - ایرنا - رئیس دومای روسیه اعلام کرد: نشست کمیسیون عالی مشترک پارلمانی ایران و روسیه روزهای پنجم و ششم ماه سپتامبر (14 و 15 شهریور ماه امسال) در شهر ولگوگراد برگزار می شود.
 
 
ساری - ایرنا - مدیرکل دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت که ایران با تولید سالانه 80 هزار تن انجیر ، رتبه چهارم را جهان را دارد .
 
 
تهران- ایرنا- مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این نهاد در چهار ماه ابتدای سال بیش از 41 میلیارد تومان به ازدواج مددجویان اختصاص داد.
 
 
بوشهر-ایرنا-مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: وزش بادهای شدید شمال غربی تا سه شنبه هفته جاری در این استان تداوم دارد.
 
 
تهران - ایرنا - تیم والیبال چین تایپه با صعود به مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون آسیا، حریف ایران شد.
 
 
کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت : فرهنگ سازمانی آموزش و پرورش بر مبنای دوری از تخلف و پیشگیری و ارتقاء سلامت اداری است.
 
 
بوشهر-ایرنا-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در چهار ماهه نخست امسال چهار هزار و 400 کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 97 درصد رشد دارد.
 
 
کرج - ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: برنامه سلامت اداری شامل سه رکن پیشگیری، مراقبت و نظارت موجب حفظ بیت المال و مردم می شود.
 
 
بجنورد- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: چهار انبار غذا و دارو در بجنورد، مرکز این استان به علت رعایت نشدن برخی موارد بهداشتی و قانونی پلمب شد.
 
 
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوای استان از سه شنبه هفته جاری تا 2 روز آینده به علت تضعیف سیستم جنب حاره، 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
 
 
مشکلات اقتصادی مهارشدنی است   
( 1397/05/22 - 08:55:00 ق.ظ )
تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مشکلات فعلی با یک نگاه عمیق، انقلابی و جهادی در نظام مدیریتی کشور به راحتی قابل مهار شدن است.
 
 
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.
 
 
شیراز-ایرنا-مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: با توجه به شرایط اقلیمی سپیدان و وجود 32 جاذبه طبیعی ثبت شده در این شهرستان ،رونق و ساماندهی اقامتگاه های بوم گردی بیش از سایر تاسیسات گردشگری مورد توجه قرار دارد.
 
 
تهران- ایرنا- دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال از ثبت نام دو نماینده کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 خبر داد.
 
 
تهران- ایرنا- انتخاب رشته، مرحله پایانی ماراتن آزمون کنکور برای داوطلبان ورود به دانشگاه محسوب می شود که چگونگی چینش رشته و انتخاب دانشگاه ها نقش مهمی در آینده تحصیلی و شغلی افراد دارد.
 
 
کرج- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که با هدف ترویج ازدواج آسان مراسم ازدواج آسان در 2 امامزاده این استان برگزار می شود.
 
 
قزوین - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: 63 شهروند استان برای شرکت در آزمون جامع سراسری گردشگری ثبت نام کرده اند.
 
 
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت اخبار مرتبط با موضوعات حساس برای خانواده ها گفت: نباید آمار و ارقام نادرست از اعتیاد میان دانش آموزان منتشر شود.
 
 

TotalRecords:599
rPP:20
TotalPageCount:30
CurrentPage:1
PageNumberLength:15