اخبار و رویداد ها

سمنان- ایرنا- فرماندار دامغان و رئیس ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت: بدلیل بارش شدید باران و ریزش کوه برای پیشگیری از خطرهای بعدی، جاده دامغان به معلمان تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
 
 
همدان - ایرنا - مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 65 واحد عرضه مواد غذایی از 20 اسفند تاکنون به علت رعایت نردن نکات و مسائل بهداشتی پلمب شدند.
 
 
تهران - ایرنا - «امیرمحمد یزدانی» و «نوید زنگنه» به دیدار فینال وزن‌های 65 و 74 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا در مغولستان راه یافتند.
 
 
شبی سخت در انتظار گنبدی ها   
( 1397/12/28 - 03:13:00 ب.ظ )
گنبدکاووس - ایرنا - بالا آمدن لحظه به لحظه سطح آب رودخانه گرگانرود و افزایش احتمال وقوع سیلاب در این شهر، حکایت از در پیش بودن شبی سخت برای شهروندان گنبد و روستاییانی است که در مسیر پایین دست سدهای بوستان و گلستان واقع هستند.
 
 
بوشهر- ایرنا- وزیر نیرو گفت: با ورود 27 نیروگاه جدید در مدار تولید برق و مدیریت مناسب بر مصرف به دنبال پیشگیری ازهرگونه بحران احتمالی در ارتباط با خاموشی برق در تابستان هستیم.
 
 
سنندج - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: شایعه سرقت مسلحانه یک طلافروشی در مریوان صحت ندارد و پلیس در حال بررسی اتفاق روی داده در طلافروشی است.
 
 
ارومیه - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوی گفت: هشت هزار و 500 دانش آموز در 54 مدرسه این شهرستان با خطرات استفاده از مواد محترقه در ایام پایانی سال آشنا شدند.
 
 
بجنورد- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری بجنورد گفت: شهدا را نباید به حزب، گروه و نگاه خاص سیاسی محدود و یا مصادره به مطلوب کرد که بزرگترین اجحاف در حق شهید و شهادت و به ویژه بزرگانی همچون شهید آوینی خواهد بود.
 
 
سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده روستای هزارکانیان مرکز بخش سارال از توابع این شهرستان به شهر ارتقا یافت.
 
 
تهران-ایرناپلاس- رئیس پیشین خانه احزاب گفت: کنگره جدید خانه احزاب که پنج‌شنبه گذشته برگزار شد، یکی از موفق‎ترین کنگره‎ها بود و تا آخرین لحظه حدود 100 حزب هم حاضر بودند.
 
 
کیش- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش همه مسؤ لان برای حل مشکلات مردم و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، گفت: توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.
 
 
تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت میزان ثبت سفارش کل کشور را از ابتدای امسال تا 20 اسفندماه جاری حدود 82 میلیارد و 800 میلیون یورو اعلام کرد که ارزش ثبت سفارش‌ها در استان تهران در این مدت، بالغ بر 34 میلیارد و 121 میلیون یورو بود.
 
 
بندرعباس - ایرنا- یکی از مولفه های مهم در توسعه صنعت گردشگری دریایی، ایمنی سفرهای دریایی است که با آغاز بکار طرح تسهیلات سفرهای نوروزی 98 از امروز با حضور وزیر راه وشهر سازی در بندر شهید حقانی بندرعباس گام بلندی به سوی ایمنی این سفرها برداشته شد.
 
 
قزوین - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین گفت: طی 2 عملیات پلیسی در استان بیش از هفت کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هرویین کشف و ضبط شد.
 
 
حرف دل به نمایشگاه آمد   
( 1397/12/26 - 01:46:00 ب.ظ )
سنندج - ایرنا - نمایشگاه نقاشی "ویله دل؛ متشکل از آثار توانجویان مرکز سالمندان در آستانه نوروز گشایش یافته تا حرف های دل این افراد را همچون آیینه ای به نمایش بگذارد.
 
 
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی نیشابور گفت: یک انبار با 10 تن شیرینی غیر مجاز به ارزش یک میلیارد ریال در این شهر کشف شد.
 
 
اهواز-ایرنا -بخش دهدز از توابع شهرستان دهدز، از طبیعتی کوهستانی و زیبا بهره‌مند است که با جغرافیای خاص و آب و هوایی کوهستانی، ذهنیت عام از خطه گرم خوزستان را تغییر می‌دهد.
 
 
بوشهر- ایرنا- وزیر نیرو گفت: 82 پروژه آب شیرین کن درکشور وجود دارد که از این شمار60 پروژه به بهره برداری رسیده و 22 پروژه نیز دردست ساخت است.
 
 
کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت : پنجهزار و 165کلاس درس در قالب 440 واحد آموزشی در این استان برای مسافران نوروزی تجهیز شده و آماده شده است .
 
 
تهران- ایرنا- سه اثر تاریخی و فرهنگی تهران بر اساس تصمیم کمیسیون ثبت آثار غیرمنقول سازمان میراث فرهنگی کشور در فهرست آثار تاریخی ملی به ثبت رسید.
 
 

TotalRecords:311
rPP:20
TotalPageCount:16
CurrentPage:1
PageNumberLength:15