اخبار و رویداد ها

تهران - ایرنا - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان روز چهارشنبه گفت: در سال گذشته 262 هزار و 649 شکایت به سامانه 124 اعلام شد که گرانفروشی، تقلب و عدم درج قیمت بیشترین شکایات را به خود اختصاص داد.
 
 
تهران - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سفر هیات ترکیه‌ای به ریاست «فاطما وارانک» معاون وزیر محیط ‌زیست و شهرسازی ترکیه گفت: ایران و ترکیه در حوزه بازآفرینی شهری کمیته مشترک تشکیل می دهند.
 
 
ساوه - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: کارخانه لوله و پروفیل صفا ساوه از صنایع مهم کشور محسوب می شود و رفع مشکلات این واحد تولیدی در دستور کار مدیریت ارشد استان قرار دارد.
 
 
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: محرومیت زدایی از شهرها و روستاهای این استان نیازمند اجرای طرح های اشتغالزا و تکمیل زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذار است.
 
 
اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل با بیان گسترش روابط اقتصادی بین ایران و جمهوری آذربایجان گفت که در این راستا شهرک صنعتی مشترک دو کشور در منطقه مرزی این استان ایجاد می شود.
 
 
اهواز-ایرنا-رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شوشترگفت: 350 کارگر روستاهای سیل زده بخش شعیبیه شوشتر با مراجعه به این اداره، متقاضی دریافت بیمه بیکاری شدند.
 
 
تهران - ایرنا - یک کارشناس نفتی معتقد است اگر تولید نفت لیبی کاهش یابد و عربستان تولید خود را به سرعت افزایش ندهد، احتمال متوسل شدن دولت ترامپ به آزادسازی ذخایر راهبردی نفت آمریکا افزایش می‌یابد و ممکن است امسال این موضوع عملی شود.
 
 
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با صدور نامه ای به مدیران اجرایی تاکید کرد تسهیل در کار تولیدکنندگان باید مهم ترین اولویت مدیران اجرایی باشد.
 
 
تبریز- ایرنا - مدیرعامل بانک مسکن گفت: هفته آینده از بسته رونق مسکن که آخرین مراحل طراحی خود را طی می کند، رونمایی می شود.
 
 
اردبیل - ایرنا- معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهوری گفت: اقتصاد مقاومتی با افزایش دوچندان شجاعت و اختیارات مدیران و استانداران کشور، ایران را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داده است.
 
 
کاشان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از ایجاد نزدیک به 90 هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان خبر داد.
 
 
مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: رونق تولید نیازمند رفع قوانین دست و پاگیر و تسهیل گری در سرمایه گذاری است لذا مسئولان دستگاههای اجرایی باید با تعامل امور را برای سرمایه گذاران تسهیل کنند.
 
 
اصفهان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: در سال جاری 600 میلیارد ریال اعتبار برای تقویت بخش آبخیزداری این استان حوزه هزینه خواهد شد.
 
 
تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان تبریز گفت: نیروگاه حرارتی تبریز نیازمند ارتقای فناوری و توسعه فیزیکی برای خدمات رسانی بهتر و بهینه به بخش انرژی شهرستان است.
 
 
چابهار- ایرنا- معاون دریابانی کل کشور گفت: برای تامین امنیت دریایی محدوده سواحل مکران با تمام توان تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم با تقویت امنیت دریایی به اقتصاد پایدار دریا محور در سیستان و بلوچستان کمک کنیم.
 
 
گناباد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی تحقق توسعه اقتصادی را نیازمند استفاده کامل از ظرفیتها و حفظ وحدت و مدیریت جهادی دانست.
 
 
کیش- ایرنا- رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف بررسی توان تولید انرژی در کیش، از نیروگاه آب و برق شماره 2 جزیره بازدید کرد.
 
 
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به منظور ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه در این استان آغاز شد.
 
 
بغداد – ایرنا – وزارت برق عراق اعلام کرد که با وجود تصمیم اخیر دونالد ترامپ مبنی بر تمدید نکردن معافیت برای خریداران نفت ایران، واردات گاز از ایران را ادامه می دهیم.
 
 
قزوین - ایرنا - مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: کشت غلات دیم شامل گندم و جو طی سال زراعی جاری در استان 10 درصد افزایش یافت.
 
 

TotalRecords:631
rPP:20
TotalPageCount:32
CurrentPage:1
PageNumberLength:15