اخبار و رویداد ها

لندن-ایرنا- مجلس اعیان انگلیس روز چهارشنبه به لایحه خروج از اتحادیه اروپا دولت "ترزا می" رای مثبت نداد و خواهان اصلاحاتی در آن شد.
 
 
کیش - ایرنا - چهارمین دوره رقابت های جام جهانی فوتبال هنرمندان چهارشنبه شب با راهیابی تیم های ایران و سوئد به فینال این بازی ها پیگیری شد.
 
 
تهران ایرنا نماینده جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در تهران گفت که «راهپیمایی بازگشت» در غزه چهره پلید رژیم صهیونیستی را به جهانیان نشان داد.
 
 
اسلام آباد - ایرنا - یکی دیگر از اعضای جامعه شیعیان پاکستان روز چهارشنبه در "کویته "مرکز بلوچستان در حمله هدفمند ترور شد.
 
 
بندرعباس - ایرنا - معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هم اکنون 93 هزار تعاونی تولید و مصرف در سطح کشور فعال است.
 
 
کرمانشاه - ایرنا - روزنامه باختر در اولین شماره سال 97 در روز شنبه 18 فروردین مطلبی را با عنوان "حمایت از کالای ایرانی، ضرورتی برای توسعه پایدار" به قلم هادی نوروزی سردبیر این نشریه محلی منتشر کرده است.
 
 
قم - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان قم انجام اقدام هایی از قبیل نمونه برداری، پایش و مراقبت برای مبارزه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان را مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال حاضر به مدت 26 روز است که موردی از این بیماری در قم مشاهده نشده است‌.
 
 
مهاباد- ایرنا- مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: هشت هزار و 500 دقیقه برنامه نوروزی در قالب 15 عنوان طی ایام نوروز برای استفاده مخاطبان و مسافران نوروزی در این مرکز تولید و پخش شد.
 
 
پکن - ایرنا - در حالی که هنوز سرانجام پرونده ارزان فروشی زمین در ژاپن که پای نخست وزیر و همسر وی نیز به آن باز شده است مشخص نیست این بار موضوع عملیات پنهانی نظامیان ژاپن در عراق باعث رسوایی جدید "شینزو آبه" نخست وزیر این کشور شده است.
 
 
رشت - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان به شالیکاران استان توصیه کرد از کاشت بذرهای بی شناشنامه در مزارع شالیزاری خود پرهیز کنند.
 
 
تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی، نوشت: بریتانیا پیش و پس از جنگ جهانی اول حضور جدی به همراه فرانسه در منطقه خاورمیانه داشته است و به نظر می‌رسد هر دوی این کشورها در مسیر احیای یک فرآیند قدم بر‌می‌دارند.
 
 
رشت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از پایان طرح نوروزی با افزون بر 10 درصد رشد در راه های استان از نظر متوسط تردد ساعتی خبر داد.
 
 
مشهد- ایرنا- معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در چارچوب اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، امسال در همین ایام 530 هزار خدمت به مسافران در این استان ارائه شد.
 
 
گچساران - ایرنا - رئیس امور و ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) از امید فولادی وندا داور بین‌المللی این شهرستان برای قضاوت در مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر آسیا در تایلند دعوت کرد.
 
 
تهران- ایرنا- وزارت امنیت داخلی آمریکا تائید کرد که دستگاه های شنود غیرقانونی را که احتمالا از سوی عوامل خارجی استفاده می شده، در واشنگتن کشف کرده است.
 
 
یزد -ایرنا - معاینه رایگان 250 بیمار به مناسبت سال نو در ابرکوه و ادامه نام نویسی مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن تا 20 فروردین در اردکان از جمله خبرهای روز سه شنبه استان یزد است.
 
 
گرگان - ایرنا - نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری آزادی جمعی از ایرانیان زندانی در ترکمنستان گفت: این افراد هم اینک در اختیار دستگاه قضایی بوده و پیگیر بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده هایشان هستیم.
 
 
آبادان - ایرنا - مدیر اداره آبفای آبادان گفت:میزان شوری آب شرب در آبادان به دلیل کاهش بارندگی و رهاسازی نشدن آب پشت سدها به 6 هزار میکروموس در روز سه شنبه رسید.
 
 
الجزیره - ایرنا- مدیر مسئول روزنامه "الحوار" الجزایر درباره انتصاب های جدید در کاخ سفید و واگذار شدن برخی پست های مهم در آمریکا به جنگ طلبان گفت: در حالی که همه جهان به سمت میانه روی و عقل گرایی پیش می رود، "دونالد ترامپ" با انتصاب تندروها به جامعه بین الملل "دهن کجی" می کند.
 
 
آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا گفت: گردنه حیران از جاذبه های بکر این شهرستان و استان گیلان است و زیرساخت های گردشگری آن با مشارکت دولت و بخش خصوصی تکمیل می شود.
 
 

TotalRecords:397
rPP:20
TotalPageCount:20
CurrentPage:1
PageNumberLength:15