استاندار هرمزگان از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد

1397/11/22 - 12:53:00 ب.ظ
استاندار هرمزگان از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز دوشنبه از حضور حماسی مردم هرمزگان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کرد و اظهار داشت: شرکت گسترده ملت ایران در جشن 40 سالگی انقلاب، روزی به یادماندنی و تماشایی را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران رقم زد.
در بخشی از این پیام آمده است: در این روز جای جای هرمزگان نیز همچون دیگر مناطق کشور، مملو از مردمی بود که در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای بزرگوار تجدید پیمان داشتند.
همتی در این پیام تصریح کرد: هرمزگانی های غیور، مومن و انقلابی با این حضور حماسی اعلام نمودند که همچنان از کنار آب های نیلگون خلیج فارس، حافظ مرزهای جمهوری اسلامی ایران و مدافع ارزش های انقلاب اسلامی هستند.
وی ابراز داشت: این حضور باشکوه مردم، یک بار دیگر پایه های کاخ استکبار جهانی را به لرزه درآورد و مردم ما ثابت نمودند که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنان محکم و استوار در مسیر اهداف انقلاب ثابت قدم ایستاده اند و توطئه های شمنان راه به جایی نخواهد برد.
استاندار هرمزگان در پایان پیام خود اظهار امیدواری بتوانیم در راستای ارائه خدمت به این مردم بزرگوار گام های موثری را برداریم.
9887 /6048

انتهای پیام /*