طلایی: کادر فنی در انتخاب کشتی گیران درست عمل کرد

1397/05/28 - 05:34:00 ب.ظ
طلایی: کادر فنی در انتخاب کشتی گیران درست عمل کرد

به گزارش یکشنبه شب خبرنگار اعزامی ایرنا به جاکارتا؛ طلایی پس از کسب دو نشان طلا و یک برنز در روز نخست رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 اندونزی، افزود: اکنون وقت گفت وگو نیست ،تعدادی از منتقدان از آنجا که درجریان امور آماده سازی تیم های ملی نیستند غرض ورزی کرده و به انتخاب کادر فنی اعتراض می کنند.
وی توضیح داد: کادر فنی چندین سال است که با این روش درحال کار کردن بوده و به طور حتم نظر کارشناسی آنان از نظر کارشناسی دیگران که درکنار تیم نیستندصحیح تراست.
مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد کشورمان ادامه داد: کادر فنی پیش از اعزام تیم به بازی ها آسیایی تمام کشتی ها را آنالیز کرده و برای انتخاب این تیم به جمع بندی رسیده بود.
وی با ابراز خرسندی از کسب مدال طلای علیرضا کریمی ، ادامه داد: خدا را شاکرم که او با کشتی های خود نشان داد جمع بندی کادر فنی اشتباه نبوده است.
وی ابراز امیدواری کرد که پرویزهادی فردا کشتی های خوبی بگیرد و درجدول رده بندی مکان خود را ثابت کنیم.
مربی تیم ملی کشتی ایران درباره عملکرد رضا اطری نیز گفت : کشتی وی پیشرفت کرده و چنانچه بتواند شرایط وزنی خود را حفظ کند روز به روز پخته تر و عملکرد مناسب تری خواهد داشت.
طلایی در پاسخ به این پرسش که کریمی ازاین پس دروزن 97 کیلوگرم کشتی خواهد گرفت،افزود:اینکه او یک وزن بالاتر کشتی بگیرد فقط و فقط برای این مسابقات بود و در ادامه باید درباره تصمیم بحث و بررسی بیشتری صورت گیرد اما یک جایی هم باید کادر فنی تشخیص دهد کدام وزن برای کشتی گیر مناسب تر است.
وی درباره عملکرد نماینده وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان دراین بازی ها نیز گفت: مهران نصیری کشتی گیر خیلی خوبی است و لیاقت داشت که بیاید ولی در کشتی این مسائل پیش می آید. به هر حال بار روانی کشتی های اول بالاست.
شبد**ورزشی **9144 **3783 **1010

انتهای پیام /*