فریرا: فرصت آماده سازی برای دیدار با پرسپولیس را نداشتیم

1398/02/30 - 07:21:00 ب.ظ
فریرا: فرصت آماده سازی برای دیدار با پرسپولیس را نداشتیم

ژوزوالدو فریرا در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر که در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا، امشب (دوشنبه) 30 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار و با برتری دو بر صفر سرخ پوشان پایان یافت اظهار داشت: پیش از هر چیز به پرسپولیس و در وهله بعد به بازیکنان تیم خودم تبریک می گویم زیرا به رغم مشکلات و اینکه روزه بودند، عملکرد خوبی داشتند.
وی افزود: وقتی شما مسابقه را می بازید یک مقدار سخت است که توضیح بدهید چه اتفاقی افتاده است اما باید بگویم ما فرصت های خوبی برای گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکریدم. یک نکته را هم نباید فراموش کنیم که پرسولیس صاحب یک دروازه بان خوب است و همه شما نیمه نهایی سال گذشته را به خاطر دارید که بیرانوند با یک واکنش فوق العاده پرسپولیس را به فینال فرستاد و ما حذف شدیم.
فریرا با بیان اینکه دقایقی از بازی، پرپسولیس و دقایقی نیز السد تیم برتر میدان بودند گفت: پرسپولیس از فرصت های خود استفاده کرد و توانست گل به ثمر برساند.
سرمربی السد قطر با اشاره به اینکه این فصل، بسیار سخت، دشوار و پر از فشار بود اضافه کرد: سه روز پیش بازی کردیم و فرصتی برای آماده سازی کامل برای دیدار برابر پرسپولیس نداشتیم ضمن اینکه ماه مبارک رمضان هم تاثیر خود را روی بازیکنان ما گذاشته بود.
وی گفت: مشخص نیست به عنوان صدرنشین صعود می کنیم یا خیر اما امیدوارم به عنوان تیم اول صعود کنیم زیرا بازی های خوبی را انجام دادیم.
فریرا درباره گل های پرسپولیس نیز توضیح داد: گل اول پرسپولیس روی یک ضربه استثنایی به ثمر رسید و گل دوم نیز حاصل یک اشتباه فردی بود. در مجموع از شکست راضی نیستم اما از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.
سرمربی السد قطر درباره عصابنیت خود در طول دیدار امشب گفت: از شکست ناراحت هستم اما عصبانی نیستم زیرا عملکرد خوبی داشتیم. فرصت داشتیم گل بزنیم اما این اتفاق نیفتاد بنابراین طبیعی است که ناراحت باشم.
وی در پاسخ به سوال دیگری درباره خداحافظی ژاوی نیز گفت: ژاوی یکی از بهترین فوتبالبست های دنیاست و همه عناوین را بدست آورده و در تیم های بزرگی بازی کرده اما مهم تر از آن، شخصیت وی است و الگوی بسیار خوبی برای جوانان در طول دوران حرفه ای خود بوده است. در سال آینده نیز به عنوان مربی فعالیت می کند که امیدوارم مانند دوران بازیگری موفق باشد.
فریرا در پاسخ به سوال دیگری درباره پیامش به هواداران السد گفت: امیدوارم در آینده تماشاگران بیایند و ورزشگاه این تیم را پر کنند.
وی ادامه داد: پرسپولیس پارسال در فینال بازی کرده و ما را شکست داده است. قطعاً یک اتفاقی افتاده که این نتایج رقم خورده است. پرسپولیس با بازی که امشب دیدیم، شایسته بیشتر از اینهاست.
پرسپولیس با 7 امتیاز در پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در رتبه سوم جدول گروه D قرار گرفت و از صعود به مرحله بعد بازماند.
ورزشی*9104**9118**

انتهای پیام /*