ایجاد آرامش در حوزه سیاسی تنش ها و درگیری ها را می کاهد

1398/02/26 - 11:12:00 ق.ظ
ایجاد آرامش در حوزه سیاسی تنش ها و درگیری ها را می کاهد

به گزارش ایرنا بهمن طاهرخانی روز پنجشنبه در شورای اداری استان که با دستور کار معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین برگزار شد، افزود: موضوع اقتدار سیاسی در جامعه به همه کنگشران سیاسی، احزاب، مجامع صنفی و ... باز می گردد و وقتی همه اینها نقش خود را به عنوان کنشگر بازی کنند، در نهایت اقتدار سیاسی شکل خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه قدرت سیاسی برای همه الزام آور است،افزود:کنشگران و روان شناسان سیاسی می توانند این حوزه را نشو و نما و جلوه سیاسی بدهند بنابراین مدیریت این حوزه باید به کسانی محول شود که از تجربه و مدیریت توانمند و بالایی برخوردار هستند.
طاهرخانی با اشاره به انتصاب منوچهر حبیبی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود: با توجه به اندوخته های ایشان در مدیریت کلان استان و در طول خدمت رسانی در سمت های مختلف می توان انتظار داشت که با اتفاق و اتحاد سیاسی شاهد کاهش تنش های سیاسی استان باشیم و ایشان همچون گذشته اقتدار خوبی را در این زمینه از خود به نمایش بگذارند.
طاهرخانی گفت: امروزه جامعه ایران به آرامش و طمانینه بیشتری نیاز دارد چون مباحث سیاسی و منطقه ای ما بسیار پیچیده شده است.
وی اضافه کرد: هرچند محور این مباحث و سیاست گذاری آنها استان نیست و در مرکز قدرت کشور این سیاست ها تبیین می شود اما اگر کسانی در استان توانمندی لازم را داشته باشند می توانند انسجام و همگرایی لازم را در قزوین ایجاد کنند.
نماینده مردم تاکستان افزود: اگر مباحث سیاسی برای مردم به درستی تبیین شود آنها احساس آزادی، عدالت و دموکراسی می کنند و در بیان اندیشه و اعتقادات به راحتی اظهار نظر خواهند کرد.
وی افزود: در همین راستا معاون سیاسی استاندار می تواند نقش بی بدیلی در امنیت روحی و سیاسی در جامعه ایفا کرده و نقش موثری در تحقق آزادی، عدالت و دموکراسی در جامعه داشته باشد.
6101

انتهای پیام /*