محرومیت سه هوادار تاتنهام از حضور در فینال لیگ قهرمانان

1398/02/31 - 02:04:00 ب.ظ
محرومیت سه هوادار تاتنهام از حضور در فینال لیگ قهرمانان

تارنمای خبری یورو اسپورت روز سه شنبه نوشت: تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان سال جاری، اول ژوئن در ورزشگاه واندا متروپولیتانو (ورزشگاه اختصاصی اتلتیکو مادرید) به مصاف لیورپول خواهد رفت.
تاتنهامی ها پس از بازگشت هیجان انگیز در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل آژاکس شگفت انگیز، با وجود تساوی 4 بر 4 در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت، به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف برای اولین بار راهی فینال معتبرترین رقابت باشگاهی اروپا شدند.
براساس اعلام اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به هر 2 باشگاه 16 هزار بلیت اختصاص داده شده است.
با این حال، حضور بی سابقه در فینال لیگ قهرمانان، مانع از آن نشد تا برخی از هواداران تاتنهام بدنبال سودجویی نباشند و در همین راستا به دلیل تقاضای بالای هواداران برای حضور در این بازی بزرگ در صدد فروش بلیت های خود به روش های غیرقانونی بر آمدند.
اما مقامات باشگاه تاتنهام بلافاصله پس از مطلع شدن از این اقدام، با شناسایی افرادی که قصد داشتند بلیت های خود را به طور آنلاین و با قیمتی گزاف به فروش برسانند، آنان را از حضور در این بازی محروم کردند.
فروش بلیت های خریداری شده و واگذاری مالکیت آن به دیگر خریداران ممنوع بوده و باشگاه انگلیسی هشدار داد در صورت چنین اقدامی افراد خاطی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و جریمه «محرومیت از خریداری بلیت برای مدتی نامعلوم» برای آنان اعمال خواهد شد.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*