هویت بخشی به ملت ایران بزرگترین دستاورد انقلاب بود

1397/11/22 - 12:48:00 ب.ظ
هویت بخشی به ملت ایران بزرگترین دستاورد انقلاب بود

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «محمد جعفر منتظری» روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی 22بهمن در جمع مردم کیش با اشاره به تاریخ پرفراز انقلاب اسلامی، افزود: ملت ایران برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی همواره سینه سپر کرده اند که بیش از 250 هزار شهید و 500 هزار جانباز و آزاده شاهدی براین مدعا است.
وی ادامه داد: اگرچه با آرمانهای اصلی انقلاب فاصله داریم اما خدمات و دستاوردهای ارزنده انقلاب از نقاط درخشانی است که همواره باید در حفظ آن بکوشیم.
دادستان کل کشور، ایجاد نا امیدی در مردم و بزرگ جلوه دادن کاستی ها را از سیاست های دشمن عنوان کرد و اظهار داشت:
دشمن تلاش دارد تا از جبهه های فرهنگی، اقتصادی و نفوذ، چهره انقلاب اسلامی را بگونه ای ترسیم کند که مردم از انقلاب فاصله بگیرند، چرا که مهمترین عامل تحقق و استمرار انقلاب اسلامی حضور مردم در صحنه است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری، حضور گسترده مردم در آیین های گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن را جلوه ای از حضور حماسی مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی توصیف کرد و تداوم راه بنیانگذار جمهوری اسلامی، پیروی از رهبر معظم انقلاب و پافشاری بر ارزش های انقلاب را مورد تاکید قرار داد.

**فریاد مرگ برآمریکا و تجلیل از چهلمین سال انقلاب اسلامی درجزیره کیش
سواحل نیلگون خلیج فارس و جزیره مرجانی کیش امروز شاهد موج های توفنده مردم علیه آمریکا، تکرار حماسه ایستادگی و همبستگی ملت ایران و تجلیل از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بود.
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم جزیره کیش با همراهی گردشگران روحانیان و مسوولان محلی با شرکت در این راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، بار دیگر وحدت ملی و جلوه های مشارکت ، همدلی و پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی 22 بهمن مردم جزیره کیش از میدان ساحل آغاز و راهپیمایان با شعارهایی کوبنده علیه استکبار جهانی دگر بار استواری و پایبندی خود را به آرمانهای انقلاب و امام نشان دادند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از طی مسیر در اسکله بزرگ تفریحی کیش اجتماع و به سخنان حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور گوش فرا دادند.
جزیره کیش با جمعیتی 40 هزار نفر در 18 کیلومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
1339 /6048

انتهای پیام /*