نبی: پرسپولیس خانه برانکو است

1398/02/30 - 05:07:00 ب.ظ
نبی: پرسپولیس خانه برانکو است

مهدی محمد نبی با اشاره به اهداف پیش روی باشگاه پرسپولیس گفت: اولویت فعلی پرسپولیس کسب قهرمانی جام حذفی است.
وی در مورد ادامه همکاری با برانکو افزود:امروز با او در این مورد صحبت شد. برانکو یک پرسپولیسی است و اینجا هم خانه او است و در خدمت این مربی خواهیم بود.
وی در مورد شایعاتی مبنی بر جدایی چند بازیکن پرسپولیس از این تیم و رفتن به اروپا گفت: قرار است در خصوص این بازیکنان برانکو و عرب تصمیم گیری کنند.
نایب رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رییس فدراسیون اعلام کرده تیم های ایرانی حق برگزاری اردو در خارج از کشور را ندارند، گفت: منظور تاج تیم هایی هستند که در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند. تیم ما در لیگ قهرمانان آسیا حاضر است و در مورد برگزاری اردو نقطه نظرات سرمربی لحاظ می شود. بعد از آمدن دستورالعمل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.
نبی در مورد ادامه همکاری با ماریو بودیمیر مهاجم کروات گفت: همه بازیکنان پرسپولیس در تیم حضور خواهند داشت. مگر اینکه بازیکنان برای خارج از کشور پیشنهاد داشته باشند.
وی در مورد خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: این مصوبه دولت است و کارگروهی از سوی دولت و مجلس تشکیل شده و نظر نهایی را آن کارگروه خواهد داد. کار کارشناسی در دولت صورت گرفته است و ما هم به آن تمکین می کنیم. باشگاه های ما که در لیگ حرفه ای هستند بهتر است به سمت خصوصی شدن بروند.
وی در پاسخ به اظهارات مدیرعامل باشگاه سپاهان مبنی بر اینکه اجازه نمی دهند، قانون پنجاه - پنجاه برای هواداران روی سکوهای ورزشگاه نقش جهان انجام شود، گفت: قانون می گوید باید جایگاه ورزشگاه به صورت 50 - 50 تقسیم شود و چیزی خارج از قانون پیش نخواهد رفت.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*