مسائل مالی بخشی از جشنواره قرآن وزارت علوم را حذف کرد

1398/02/26 - 11:12:00 ق.ظ
مسائل مالی بخشی از جشنواره قرآن وزارت علوم را حذف کرد

رشید جعفرپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار کرد: در ابلاغیه ای به همه دانشگاه های کشور حذف مرحله منطقه ای سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت ابلاغ شد.
وی افزود: سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های وزارت علوم در حال برگزاری است و مرحله دانشگاهی آن در همه مراکز و دانشگاه های دولتی و غیردولتی برگزار شد.
رئیس اداره فعالیت های دینی وزارت علوم در مورد دانشگاه میزبانِ برگزارکننده اختتامیه این جشنواره، گفت: دانشگاه قم به عنوان دببرخانه سراسری این جشنواره انتخاب شد که اختتامیه جشنواره را در شهریورماه میزبانی می کند.
این مسئول وزارت علوم خاطرنشان کرد: در بخش های معارفی، آزمون های کتبی برگزار شد و دبیرخانه جشنواره در حال احصاء نمرات برای اعلام اسامی برگزیدگان است.
به گفته وی، دانشگاه ها باید تمام آثار هنری، پژوهشی، فناوری و ادبی خود را تا پایان خردادماه به دانشگاه قم ارسال کنند. همچنین فایل های مربوط به تلاوت، ترتیل، اذان و تواشیح همچنین دعاخوانی تا 15 خردادماه به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه قم ارسال می شود.
جعفرپور افزود : شهریورماه اسامی امسال اسامی برگزیدگان در رسانه ها منتشر و این جشنواره با حضور 400 نفر از برگزیدگان مراحل قبل در دانشگاه قم برگزار می شود.
دانام**9492**1601**

انتهای پیام /*