تخریب و تهمت‌های واهی، جرات را از مدیران می‌گیرد

1398/02/26 - 10:08:00 ق.ظ
تخریب و تهمت‌های واهی، جرات را از مدیران می‌گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا در نشست با اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی استان در خصوص انتقاد و گله مندی آنان از تخریب های صورت گرفته در فضای مجازی علیه برخی مدیران اظهار داشت: اینگونه اقدامات جرات را از مدیران گرفته و نه تنها در راستای توسعه استان نیست بلکه موجب ایجاد جو بدبینی در جامعه می شود.
وی ضمن گله مندی از تخریب فرزندان کردستان توسط عده ای سودجو، از بخش خصوصی بویژه اعضای اتاق بازرگانی خواست از مدیران ریسک پذیر و پاکدست استان حمایت کنند.
مرادنیا با اشاره به اینکه برخی کردستان را گرانترین استان کشور است، افزود: این موضوع صحت نداشته و تورم نقطه به نقطه و افزایش قیمت کالا در استان به این معنا نیست که قیمت کالا بالاتر از میانگین کشور باشد.
در ادامه این نشست، استاندار در پاسخ به درخواست تجار در خصوص بازگشایی مرزهای سیف سقز و سیرانبند بانه، گفت: از سوی دولت ایران مشکلی در این خصوص وجود ندارد اما در دولت مرکزی عراق برخی محدودیت ها وجود دارد.
مرادنیا از اعضای اتاق بازرگانی استان خواست برای عرضه کالاهای استان در نمایشگاه های بین المللی به ویژه در اقلیم کردستان حضور پررنگ داشته باشند.
3034

انتهای پیام /*