اخبار و رویداد ها

دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام شهید حججی مزین شد

1396/05/22 - 01:41:00 ب.ظ

به گزارش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی امروز(یکشنبه) به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و امنای این دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر ولایتی با یادآوری رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان عرصه مقاومت و ایستادگی و مدافعان حرم، یاد و نام آنان را گرامیداشت و با تجلیل از جهادگران عرصه مقاومت و قهرمانان دفاع مقدس از اسلام راستین علیه تکفیری های وابسته به وهابیت و افراطی ها و تکفیری های تروریست ، شهادت مدافع حرم و ایثارگر عرصه مقاومت و پیروزی شهید حججی را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت بزرگ ایران و خانواده محترم شهید سعید حججی تبریک و تسلیت گفت.
در این جلسه مصوب شد نام دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام شهید عزیز حججی مزین و تغییر یابد.
در این جلسه دکتر محمد مهدی طهرانچی به عنوان سرپرست مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران و همچنین سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز، دکتر حمدلله منظر توکلی به عنوان سرپرست مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان و سرپرست دانشگاه آزاد کرمان و دکتر مهدی ملک نژاد به عنوان سرپرست مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به تصویب رسید.
در ادامه جلسه همچنین دکتر رهبر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص اصلاح ساختار پیشنهادی مطالبی را ارائه و اعضای هیئت امناء دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را بیان نمودند و در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند و دکتر ولایتی هم در این زمینه بر ضرورت چابک سازی و استفاده از ظرفیت های دانشگاه تاکید کرد.

محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف و مدافع حرم، پس از اسارت توسط گروهک تروریستی داعش در سوریه، سر از پیکر پاکش جدا کردند.
شهادت مظلومانه محسن حججی با واکنش گسترده مسوولان و چهره های فرهنگی و هنری همراه شد و هر یک با تمجید از این شهید بزرگوار، اقدام گروه تروریستی تفکیری داعش را محکوم کردند.
فراهنگ ** 1085 ** دریافت کننده: ناهید پورمند * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*
منبع خبر: http://www.irna.ir/fa/News/82630094/