بردهای ثانیه پایانی در لیگ NBA

1397/12/24 - 07:08:00 ق.ظ
بردهای ثانیه پایانی در لیگ NBA

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز(جمعه) با ٦ مسابقه ادامه پیدا کرد که در جریان دیدارهای برگزار شده اوکلاهاما و لس آنجلس لیکرز برابر حریفان خود مغلوب شدند و بوستون و دنور پیروز میدان بودند.
لیکرز که بعد از چند باخت توانست یک برد بدست بیاورد امروز به مصاف تورنتو رفت و با نتیجه ١١١ بر ٩٨ مغلوب شد. در این مسابقه لبرون جیمز ٢٩ امتیاز، ٤ ریباند و ٦ پاس منجر به گل ثبت کرد و بهترین بازیکن تیمش بود اما نتوانست از شکست دیگر تیمش جلوگیری کند. برای تورنتو کاوی لئونارد با ٢٥ امتیاز، ٨ ریباند و ٨ پاس منجر به گل بهترین بود.
اوکلاهاما سیتی دیگر تیم بازنده امروز برابر ایندیانا تن به شکست داد. این مسابقه تا ثانیه پایانی برابر بود که ایندیانا توانست در یک ثانیه مانده به پایان مسابقه از یک موقعیت از دست رفته امتیاز بگیرد و برنده شود. راسل وست بروک ستاره اوکلاهاما با ١٥ امتیاز، ١٤ ریباند و ١١ پاس منجر به گل برای تیمش درخشید و بیست و هفتمین تریپل دبل این فصل را انجام داد اما عکلکرد خوب او و ٣٦ امتیاز پائول جرج برای برد اوکلاهاما کافی نبود.
دیگر مسابقه ای که در ثانیه پایانی نتیجه اش تغییر کرد بین دنور و دالاس بود که دنور تیم دوم کنفرانس غرب ١٠٠ بر ٩٩ حریفش را شکست داد. دنور در ثانیه پایانی بازی از حریفش عقب بود اما با امتیاز نیکولا جوکیچ سنتر اروپایی خود حریفش را مغلوب کرد.
در دیگر دیدار برگزار شده امروز بوستون سلتیک با درخشش کایری ایروینگ ١٢٦ بر ١٢٠ ساکرامنتو را مغلوب کرد. ایروینگ در این مسابقه ٣١ امتیاز، ١٠ ریباند و ١٢ پاس منجر به گل داشت و با تریپل دبل خود برد بوستون را رقم زد.
در ادامه مسابقات کلیولند ١٢٠ بر ٩١ برابر اورلاندو باخت و یوتا جاز ١٢٠ بر ١٠٠ مینه سوتا را برد.
ورزشی**9219**9128**1336

انتهای پیام /*