تیم دوی صحرانوردی نیروهای مسلح به مسابقات سیزم اعزام می شود

1397/08/15 - 08:52:00 ق.ظ
تیم دوی صحرانوردی نیروهای مسلح به مسابقات سیزم اعزام می شود

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار امیرحسین یاوری با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقات در کشور «آنگولا» در دو مسافت 11.5 کیلومتر (برد بلند) و4.6 کیلومتر (برد کوتاه) برگزار می شود.
وی با بیان اینکه فردا تیم دوی صحرانوردی نیروهای مسلح کشورمان به آنگولا اعزام می شود، افزود: برای شرکت در این مسابقات هشت نفر از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعزام می شوند که دو نفر از نیروی انتظامی، پنج نفر از ارتش و یک نفر از بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از اعضای تیم اعزامی ایران هستند.
معاون تربیت و آموزش ناجا اضافه کرد: مسابقات انتخابی اعضای تیم دوی صحرانوردی نیروهای مسلح کشور، از اواخر مرداد آغاز و طی مراحل مختلف آزمونی، 8 نفر به عنوان منتخب از میان 100 داوطلب برگزیده شدند.
این مقام عالی انتظامی یادآور شد: در راستای ارتقاء توانمندی اعضای تیم صحرانوردی نیروهای مسلح کشورمان، دو دوره اردوی آمادگی برگزار شد و برآوردها حاکی از آمادگی اعضای تیم می باشد.
سردار یاوری با بیان اینکه مسئولیت این تیم با معاونت تربیت و آموزش ناجا است، گفت: امیدواریم شاهد موفقیت تیم دوی صحرانوردی نیروهای مسلح باشیم.
مسابقات المپیک سیزم یا مسابقه های بین المللی ورزش های نظامی (Conseil International du Sport Militarie) که به اختصار سیزم (CISM) خوانده می شود در 18 فوریه 1948 در شهر نیس فرانسه با هدف ایجاد پیوند میان مهارت های نظامی و رشته های ورزشی مرتبط تأسیس شد.
اجتمام *7029 * 3063

انتهای پیام /*