امام جمعه کرمان : راه حل عبور از بحران ها مقاومت است

1398/03/03 - 10:01:00 ق.ظ
امام جمعه کرمان : راه حل عبور از بحران ها مقاومت است

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه شهر کرمان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری طی روزهای اخیر در جمع اقشار مختلف افزود: یکی از فرمایشات مهم رهبری در رابطه با جنگ اراده ها بود که ایشان این مساله را به خوبی تبیین کردند.
وی با اشاره به اینکه منطق عقلانی یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در جنگ اراده ها است ادامه داد: باید حرف هایمان را به دشمن منطقی بزنیم .
امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه روز قدس امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است گفت: روز قدس روز اسلام است و مسلمان باید حضور پررنگی در این راهپیمایی داشته باشند.
**سوم خرداد سند ورود ملی و عزت اسلامی را به نمایش گذاشت
وی با گرامیداشت سوم خرداد گفت: رزمندگام اسلام در سوم خرداد کاری معجزه آسا کردند و شهر خرمشهر که 2 سال در اشغال دشمنان بود را آزاد کردند.
امام جمعه شهر کرمان با تأکید بر اینکه سوم خرداد روز مقاومت ارزش هایی است که باید به آن توجه داشت تصریح کرد: این آزادی در سوم خرداد سند ورود ملی و عزت اسلامی را به نمایش گذاشت.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی یادآور شد : شب های قدر شب های دعا برای امور مسلمانان و نابودی دشمنان اسلام است.
** حضرت علی(ع) شخصیتی بی نظیر در تاریخ اسلام
وی با اشاره به شخصیت حقیقی حضرت علی (ع) است افزود: براساس روایات اگر دریاها جوهر و درختان قلم شوند فضیلت های حضرت علی (ع) را نمی‌توان نوشت و ایشان شخصیت بی نظیری در تاریخ اسلام هستند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) حکومت کوتاه و پرمحتوایی را با رعایت و اجرایی کردن عدالت در همه عرصه ها داشتند گفت: حضرت علی (ع) شخصیتی که در رعایت عدالت بی نظیر است.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) در همه حوزه های حکومتی مبارزه با دنیا پرستان، شهوت پرستان و فتنه گران را به تصویر کشید خاطرنشان کرد: از جمله توصیه های حضرت علی (ع) به حاکمان قبل از خود اجرای حدود الهی به عدالت، حکم کردن بر طبق کتاب الهی قرآن کریم و تقسیم عادلانه بیت المال در همه بخش ها بود.
9895/ 5054

انتهای پیام /*