یادواره ای برای 418 شهید گلگون کفن بندرانزلی

1397/12/24 - 07:34:00 ق.ظ
یادواره ای برای 418 شهید گلگون کفن بندرانزلی

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی اراکی سخنران این مراسم شامگاه پنجشنبه اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در طول عمر 40 ساله انقلاب به دنبال براندازی آن بودند اما امروز تمام دشمنان و دوستان نظام مقدس جمهوری اسلامی براین امر دلالت دارند که جمهوری اسلامی برترین قدرت خاور میانه است .
وی با بیان اینکه امروز دشمنان به عوامل داخلی و به نفوذی ها و ستون پنجم خود دل بسته اند افزود:در محفل شهدا باید بهره حداکثری را برد و شهدا را قطب نمای زندگی قرار داد.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی اراکی با بیان اینکه دشمن مداوم در حال تغییر دادن راهبردهای خود است تاکید کرد: راهبرد جدید دشمنان ایجاد و تشدید جنگ اقتصادی توام با تحریم است و قصد دارد با راه اندازی جنگ رسانه ای خدمات ارائه شده را کوچک و مشکلات مردم را بزرگ نشان دهد تا ملت از آرمان های امام و انقلاب فاصله بگیرند.
این استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: در صورت اشاعه ناامیدی در جامعه نمی توان از مردم انتظار داشت و برگزاری یادواره های شهدا برای این است که اجازه ندهیم رخوت و سستی و ناامیدی به جامعه دست داده و صفا و صمیمیت و دوستی مردم برهم بریزد.
وی با تاکید براینکه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی از علایق دنیوی خود گذشتند ادامه داد: امروز دشمن جرات ندارد وارد جنگ نظامی شود و این یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب است .
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و 411 شهید دوران دفاع مقدس و هشت شهید گمنام و دو شهید مدافع حرم را در دل خود جای داده است .
7471/2007

انتهای پیام /*