نماینده مجلس: اقتدار ملت ایران ثمره 40 سال مقاومت است

1398/02/25 - 07:20:00 ب.ظ
نماینده مجلس: اقتدار ملت ایران ثمره 40 سال مقاومت است

محمد کاظمی چهارشنبه شب در آیین تکریم و معارفه فرماندار ویژه ملایر اظهار داشت: هیاهوی رسانه ای آمریکا و قدرت نمایی های پوشالی دولتمردان آن تلاش مذبوحانه برای فرار از انزوا و حقارت روز افزون آنها است.
وی بیان کرد: عهدشکنی آمریکا در توافق برجام پس از 18 ماه مذاکره سرداران دیپلماسی کشور با قدرت های شرق و غرب تجربه ای ارزشمند در عرصه سیاست ورزی بین المللی است.
کاظمی تغییرات مدیریتی را اقتضای پویایی و رشد دانست و ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار سابق ملایر گفت: زحمات وی همواره ماندگار و ارزشمند است.
نائب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم برای قدرت الله ولدی فرماندار جدید ملایر نیز آرزوی توفیق کرد و ادامه داد: ملایر دیار فرهنگ، اخلاق و دیانت است و مردم آن شایسته ارایه بهترین خدمات است.
امام جمعه ملایر نیز در این آیین با اشاره به تلاش غرب برای بی اعتقاد کردن جوانان به نظام گفت: مسئولان باید تدابیری بیندیشند تا جامعه ما هر چه بیشتر به سمت ایرانی و اسلامی بودن پیش برود.
حجت الاسلام محمدباقر برقراری اظهار داشت: احساس می شود در کشور از نظر اسلامیت مقداری خوب عمل نشده است.
وی ادامه داد: حکومت ما جمهوری اسلامی است و به دنبال جمهوریت سازی، برای اسلامیت نظام نیز باید فکری شود.
امام جمعه ملایر با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی باید با روزه خواری برخورد شود ادامه داد: حرمت ماه رمضان باید حفظ شود و مردم برای روزه داری از یکدیگر سبقت بگیرند.
حجت الاسلام برقراری با تقدیر از زحمات باب الله فتحی، وی را فردی متدین، مدیر و مدبر دانست و گفت: وی در دوران فعالیت خود فرمانداری لایق و شایسته برای مردم ملایر بود.
دیگر نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: جابجایی مدیران موجب استفاده بهتر از تجربه های مختلف افراد و در نهایت توسعه و پیشرفت می شود.
حجت الاسلام احد آزادیخواه بر لزوم ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت تاکید کرد و افزود: باید با هر اعتقاد و گرایش سیاسی هدفمان خدمات به مردم و انسانیت باشد.
وی در عین حال توجه به بافت فرسوده شهر، خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات، حرکت در مسیر اعتدال و رونق اقتصادی را در صدر امور کاری فرماندار جدید دانست.
7528/2090

انتهای پیام /*