باشگاه رفاهی، فرهنگی بازنشستگان بروجرد احداث می شود

1398/03/02 - 06:50:00 ق.ظ
باشگاه رفاهی، فرهنگی بازنشستگان بروجرد احداث می شود

محمد مهرافزون روز پنجشنبه در گفت و گو با اخبرنگار یرنا افزود: طبق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تکریم و توجه مطلوب واستفاده از تجارب پیشکسوتان و بازنشستگان باید همواره مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی با اشاره به جمعیت چهار هزار و 300 نفری بازنشستگان فرهنگی بروجرد اظهارداشت: رفع مشکلات بازنشستگان، تأمین امکانات رفاهی، ورزشی این قشر باید در اولویت باشد.
وی ادامه داد: به منظور تکریم بازنشستگان فرهنگی و پیشکسوتان پیگیری‌های لازم صورت گرفته تا باشگاه رفاهی فرهنگی در شان این قشر با هدف تکریم و خدمات رسانی به خانواده های فرهنگیان و گردشگران در بروجرد راه اندازی شود.
مدیر آموزش و پرورش بروجرد اضافه کرد: پیشکسوتان و بازنشستگان گنجینه و سرمایه‌های بزرگی هستند که می‌توانند نقش بسزایی در پیشبرد هدف‌ها در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی، هنری و ورزشی داشته و به عنوان کانون کار آمد مشورتی برای آموزش و پرورش در حوزه های مختلف کارگشا باشند.
مهرافزون بیان کرد: این باشگاه ها با ایجاد انگیزه، بالا بردن اعتماد به نفس، استفاده ازتجارب پیشکسوتان در بخش تدوین برنامه ها، مستندسازی و انتقال تجارب به نیروهای جوان راه اندازی می شود.
وی با اشاره به اینکه درسند تحول بنیادین روی اصلاح نظام اداری و استفاده از ظرفیت های پیشکسوتان تاکید شده ادامه داد: تاسیس باشگاه پیشکسوتان نقش موثری در غنی سازی اوقات فراغت فرهنگیان بازنشسته دارد.
وی گفت: در این باشگاه ها اتاق های استراحت، کلاس های آموزشی، اتاق معاینات پزشکی، سالن اجتماعات، اتاق فناوری و رایانه، امکانات ورزشی ، صندوق قرض الحسنه و فضای سبز پیش بینی شده است .
مهرافزون افزود: پس از جانمایی زمین مورد نیاز برای احداث باشگاه بازنشستگان عملیات ساخت آن به زودی آغاز خواهد شد.
هم اکنون 54 هزار دانش آموز و سه هزار کادر فرهنگی در 430 مدرسه دولتی و غیر دولتی بروجرد در حال تحصیل و تدریس هستند.
/7273/6052

انتهای پیام /*