حمید استیلی: ورزش ایران به ثبات و آرامش رسیده است

1398/03/02 - 07:59:00 ق.ظ
حمید استیلی: ورزش ایران به ثبات و آرامش رسیده است

حمید استیلی، پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به رشد فوتبال در سالی که گذشت، گفت: فوتبال ایران امسال در سطح ملی عملکرد خوبی داشت، در جام جهانی بازی ‌های خوبی را مقابل تیم ‌های بزرگ دنیا انجام داد. به نظرم در جام ملت ‌ها نیز می ‌توانست عملکرد خوبی داشته باشد ولی با بد شانسی مواجه شد و نتوانست به فینال صعود کند.
وی در مورد ارزیابی خود عملکرد مسعود سلطانی ‌فر نیز در چند سال اخیر بیان کرد: ورزش ایران در چند سال گذشته روزهای خوب و پر رونقی را پشت سر گذاشت. امسال هم شاهد درخشش کاروان ‌های ورزشی کشورمان در میادین مختلف بین‌المللی بودیم.
استیلی افزود: همانطور که گفتم در فوتبال آن هم در بحث ملی بازی ‌های خوبی داشتیم. در آوردگاه‌ های دیگر مانند بازی ‌های آسیایی جاکارتا موفق شدیم عناوین مهمی را کسب کنیم و تعداد مدال ‌هایمان را افزایش دهیم، پس از چهل سال موزه ملی ورزش افتتاح شد. در مجموع جامعه ورزش امسال عملکرد خوبی داشت.
این پیشکسوت فوتبال در پایان با اشتباه خواندن استیضاح وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: یکی از خصوصیات خوب وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری نگاه کلی به همه رشته ‌ها، تیم ‌ها و ... است، همین موضوع باعث ثبات و آرامش در ورزش خواهد شد که خوشبختانه شاهد آن نیز هستیم.
ورزشی**9128**9121

انتهای پیام /*