2 خبر کوتاه از شهرستان میبد

1397/04/28 - 02:06:00 ب.ظ
2 خبر کوتاه از شهرستان میبد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری میبد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: این قشر سرمایه اصلی جامعه هستند و می توان با تکیه به این نیروی عظیم انسانی در همه ابعاد امور را به پیش برد و به آنها تکیه کرد .
علیرضا ابوالحسنی افزود: تجربه هشت سال دفاع مقدس نشان داد، هرجا به نیروی جوان و خلاق اعتماد کردیم به نتایج شگفت انگیزی هم رسیدیم، باید به جوانان در همه حوزه های مدیریتی میدان داده شود.
وی توانمندسازی نسل جوان و استفاده از استعدادهای آنها را از اولویت های دولت خواند و گفت: جوانان امروز از همسالان قبل و بعد از انقلاب هوشمندتر، کارآمدتر و توانمندتر هستند و باید آنها را در مسیر اهداف و آرمان های نظام و انقلاب قرارداد و از توانایی شان بهره برد .
وی تصریح کرد: هرچند بیکاری، مشکل مسکن و ازدواج از جمله مشکلات جوانان امروز است باید آنها را در این مسیر یاری دهیم و تدبیری اندیشید که خود جوانان با عرقی که نسبت به اسلام و انقلاب و کشور دارند هرگز این مشکلات را مانعی برای سعادت خود و جامعه نمی دانند.
ص.ا/ 2047/
تعریض و احداث روفوژ میانی و روشنایی روستای تاریخی و هدف گردشگری« مزرعه کلانتر» میبد از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان آغاز شد .
محمود زارع مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد آغاز این پروِژه در دهه کرامت را مبارک خواند و گفت: با توجه به اینکه این مسیر از محورهای گردشگری محسوب می شود از همه ظرفیت ها و استعداها برای این پروژه استفاده خواهد شد .
فرماندار میبد هم گفت: این مسیر به علت استقرار تعدادی از واحدهای صنعتی بزرگ ،مجتمع گاوداری و منتهی به روستای تاریخی و هدف گردشگری مزرعه کلانتر از مسیرهای پرتردد و حادثه خیز است .
حسین فلاح با بیان اینکه تاکنون اجرای پروژه های مشارکتی در میبد خوب نتیجه داد، افزود:این پروژه به طول 2کیلومتر حدود 20میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که با مشارکت دستگاهای راهداری و حمل نقل جاده ای ،راه و شهرسازی ، شهرداری ، بخشدار مرکزی و شهرک صنعتی ظرف مدیت یکسال انجام خواهد شد .
ص.ا/2047/

انتهای پیام /*