حل مشکلات ایثارگران قزوینی در دستور کار قرار دارد

1396/11/24 - 07:54:00 ب.ظ
حل مشکلات ایثارگران قزوینی در دستور کار قرار دارد

به گزارش سه شنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین، علیرضا آشناگر در دیدار با مدیرکل بناد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی نظام هستند،افزود: ما در چهارچوب وظایف قانونی هر نوع خدمتی که در رفع مشکلات این قشر معظم جامعه انجام دهیم، دریغ نخواهیم کرد.
وی به بزرگداشت روز شهدا اشاره کرد و گفت: در برگزاری برنامه‌های این مناسبت، مساعدت‌های لازم را انجام خواهیم داد.
آشناگر همچنین گفت: در راستای رفع مسایل اشتغال و اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران آماده هر گونه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین نیز با طرح مسایل و مشکلات جامعه ایثارگران،گفت: در رفع این مشکلات نیازمند همکاری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین و سایر دستگاه‌های اجرایی هستیم.
غلامرضا حقایق پور با بیان اینکه امروز بزرگترین چالش کشور اشتغال است،افزود: جامعه ایثارگران نیز با این مشکل درگیر هستند که در رفع آن باید مسئولان دولتی و بخش خصوصی با ما بیشتر همکاری کنند.
وی به بزرگداشت روز شهدا اشاره کرد و ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین هر ساله به این مناسبت اجرای برنامه‌های مختلفی را در دستور کار خود دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: بزرگداشت روز شهدا فرصت مغتنمی است تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج و سیره شهدا را به قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز انتقال دهیم.
وی همچنین بر همکاری مسئولان دستگاه‌‌ها در اجرای برنامه‌های بزرگداشت روز شهدا و قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تاکید کرد.
استان قزوین سه هزار شهید به جمهوری اسلامی تقدیم کرده و دارای بیش از هفت هزار جانباز است.
7388*3013
خبرنگار: پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*