انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

1398/02/26 - 09:42:00 ق.ظ
انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

به گزارش ایرنا داود محمدی روز پنجشنبه در شورای اداری استان که با دستور کار معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و فرماندار قزوین برگزار شد، افزود: بالاخره یک روز فرصت خدمت رسانی برای هر مدیری به پایان رسیده و کارنامه هر فردی در منظر مردم قرار می گیرد و کسانی که توانسته اند کارنامه درخشانی ارایه کنند سربلند خواهند بود.
وی افزود:مدیران موفق بعد از اتمام مدت مسئولیت همچنان مورد تکریم مردم هستند و در همه جا از آنها به نیکی یاد خواهد شد.
محمدی با تشکر از زحمات سید علی موسوی فرماندار سابق قزوین و خیر مقدم به محمد شفیعی فرماندار جدید، افزود:ایشان در دوران سرپرستی فرمانداری قزوین با انگیزه و از سر دلسوزی مسایل را دنبال می کردند و هم اکنون با صدور حکم فرمانداری قزوین با انگیزه بیشتر منشا خدمات به مردم خواهند بود.
محمدی با تشکر از استاندار برای معرفی منوچهر حبیبی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود:ایشان با انتخاب این فرد، طمانینه و آرامشی را به استان هدیه کرده اند چون معاون سیاسی جدید سالهای طولانی در پست های مختلف خدمت رسانی کرده اند و نشان داده اند مدیری کارآمد و موفق هستند.
وی گفت: امیدواریم ایشان در این جایگاه نیز موفق باشند و اجازه ندهند در سالی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم، برخی مسایل صنفی جامعه به مسایل امنیتی و تنش های اجتماعی مبدل شود.
6101

انتهای پیام /*