اخبار و رویداد ها

جایگاه سوخت ثابت فرودگاه شاهرود تا پایان سال به بهره برداری می رسد

1396/05/22 - 01:30:00 ب.ظ

به گزارش ایرنا، سبحان رجب پور یکشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا در شاهرود به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به ایجاد مرکز سوخت گیری سیار برای پرواز حجاج در فرودگاه شاهرود، افزود: بخشی از این کار بر عهده کمیته مردمی بوده و بخش دیگر آن را شرکت ملی پخش فراورده های نفتی انجام می دهد.
وی ادامه داد: تجهیزات آورده شده و در مرحله آزمون نهایی است؛ به این ترتیب از هفته آینده فرودگاه شاهرود آمادگی سوخت رسانی به پروازهای حاجیان را خواهد داشت.
رجب پور همچنین با بیان اینکه این شرکت وظیفه پخش انواع فراورده های نفتی در استان سمنان را بر عهده دارد، اضافه کرد: علاوه بر سوخت رسانی به هم استانیان، تامین سوخت خودروهای ترانزیتی و مسافران و زائران حرم مطهر رضوی (ع) نیز از اولویت های کاری شرکت ملی پخش فراورده های نفتی است.
وی یادآور شد: از آن جایی که در روزهای تعطیل مصرف سوخت به میزان بیش از 50 تا 100 درصد افزایش می یابد، شرکت پخش فراورده های نفتی هم مانند دیگر دستگاه های امدادی و خدمات رسان در آمادگی کامل به سر می برد تا نیاز هموطنان به موقع برآورده شود.
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود همچنین با اشاره به اینکه بیش از 65 درصد نفتگاز در بخش خودروهای دیزلی و ترانزیتی مصرف می شود، افزود: به منظور آمادگی کامل جایگاه های عرضه در تمام طول سال، شرکت جدا از وظیفه آنان برای خرید فراورده، اعتباری در نظر گرفته تا بتوانند به میزان کافی محصول برای عرضه در اختیار داشته باشند.
رجب پور با تاکید بر اهتمام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی بر تکریم ارباب رجوع گفت: تمام سیستم ها مکانیزه بوده و نیازی به مراجعه حضوری مردم به شرکت وجود ندارد اما به دلیل اتصال سامانه های تامین سوخت به برخی دستگاه های متولی مانند سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، میزان نیاز مصرف کنندگان باید به تایید آنان برسد.
وی همچنین یادآور شد: سامانه پیامگیر 09627 آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و یا شکایت های مردمی بوده و ظرف مدت 72 ساعت به درخواست هایشان پاسخ داده خواهد شد.
دراین دیدار ، مسوول نمایندگی ایرنا در شاهرود هم توصیحاتی در باره فعالیت های این دفتر ارایه کرد.
شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود وظیفه توزیع انواع فراورده های نفتی و نظارت بر عرضه گاز سی ان جی را در استان سمنان بر عهده دارد.
در گستره فعالیت شرکت توزیع فرآورده های نفتی شاهرود ، 57 جایگاه عرضه سوخت بنزین و نفت گاز و 41 باب جایگاه عرضه گاز طبیعی وجود دارد.
این شرکت دارای سه انبار در شهرستان های سمنان، دامغان و شاهرود است.
7359/6167 خبرنگار: مهسا شانیان ** انتشار دهنده : محسن شاکری
(برای آگاهی از اخبار شهرستان های شاهرود و میامی به کانال تلگرامی اخبار ایرنا شاهرود به آدرس @irnashahroud مراجعه فرمایید)

انتهای پیام /*
منبع خبر: http://www.irna.ir/fa/News/82630074/