قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تاکنون 10 هزار مسکن تحویل داده است

1398/02/31 - 01:50:00 ب.ظ
قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تاکنون 10 هزار مسکن تحویل داده است

سردار «علی‌اکبر پورجمشیدیان» عصر امروز (سه شنبه) در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه ساخت مسکن برای مددجویان بهزیستی که در ستاد نیروی زمینی سپاه برگزار شد، اظهارداشت: نگاه ما به امنیت یک نگاه جامع است و معتقدیم ایجاد اشتغال و رفع محرومیت‌ها می تواند نقش بسزایی در ایجاد امنیت داشته باشد.
وی با اشاره به فعالیت های قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه، گفت: از سال 94 که قرارگاه محرومیت‌زدایی کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده است تلاش‌های خیلی خوبی در قالب این قرارگاه آغاز شده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران عنوان کرد: تا امروز بیش از 10 هزار واحد مسکونی برای محرومین ساخته‌ایم و 35 هزار پروژه عمرانی را به سرانجام رسانده‌ایم. در کنار این اقدامات عمرانی، اقدامات فرهنگی هم انجام داده‌ایم که بیشتر این اقدامات در مناطق صعب العبور مرزی بوده است.
پورجمشیدیان یادآور شد: همچنین ما امسال در حال احداث 1600 پروژه مسکن برای محرومین کمیته امداد هستیم.
وی با اشاره تفاه منامه امضا شده با بهزیستی گفت: بر اساس این تفاهم نامه قرارگاه سازندگی نیروی زمینی سپاه در استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان، کرمانشاه و آذربایجان غربی برای مددجویان بهزیستی پنج هزار و 252 واحد مسکونی خواهد ساخت و تمام تلاش خود را به کار می گیریم که این واحد ها را تا پایان امسال تحویل دهیم.
سیام*9612 **2021**

انتهای پیام /*