رفیعی: کاش هواداران بیشتری برای خداحافظی ژاوی حضور داشتند

1398/02/30 - 07:54:00 ب.ظ
رفیعی: کاش هواداران بیشتری برای خداحافظی ژاوی حضور داشتند

سروش رفیعی پس از برتری دو بر صفر پرسپولیس برابر السد قطر با اشاره به این مسابقه گفت: قهرمانی در لیگ را به هوادارانمان تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم حق‌مان نبود که در لیگ قهرمانان آسیا حذف شویم اما شرایط اینگونه رقم خورد.
وی افزود: اگر در برابر پاختاکتور و السد که گل آفساید خوردیم اشتباه داوری علیه ما اتفاق نمی افتاد می‌توانستیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم اما در فوتبال برخی اوقات این اتفاقات رخ می دهد.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار آتی سرخپوشان در جام حذفی برابر سپاهان اضافه کرد: این دیدار به طور حتم مسابقه سختی برای ما محسوب می شود. البته سرمربی برای ما ستراحت در نظر گرفته و سعی می‌کنیم تا فاصله مانده به آن بازی خوب تمرین کنیم و تمرکز داشته باشیم تا در بازی برابر سپاهان هم پیروز باشیم.
رفیعی در مورد حواشی احتمالی این مسابقه تصریح کرد: امیدوارم یک بازی دور از حاشیه را پشت سر بگذاریم. فکر نمی‌کنم نگرانی از این بابت وجود داشته باشد چرا که همیشه این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. اگر در تهران مساله‌ای بود فکر نمی‌کنم از جانب پرسپولیس و هواداران ما باشد اما به هر حال از مردم اصفهان عذرخواهی می‌کنم اگر در استادیوم آزادی برایشان ناراحتی بوجود آمد.
وی گفت: جدال با سپاهان با وجود اینکه از جمله دیدارهای حساس ما در یکسال اخیر محسوب می شود اما به خاطر آن نگرانی خاصی نداریم چرا که مانند همیشه مسلما پرسپولیس برای برد و صعود به میدان می‌رود و امیدوارم که دست پر از آن مسابقه خارج شویم.
رفیعی درمورد خداحافظی ژاوی از فوتبال در ورزشگاه آزادی گفت: به خود ژاوی هم گفتم که او دو سال دیگر حداقل می توانست بازی کند. او بازیکن بسیار بزرگی است، من بازی‌های او را دنبال می‌کردم و جلو او هم بازی کردم. یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا در ورزشگاه آزادی خداحافظی کرد و ای کاش تماشاگران بیشتری برای بدرقه او می‌آ‌مدند.
وی درخصوص وضعیت قراردادش با پرسپولیس خاطرنشان کرد: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت این تیم هستم.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*