پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه‌های ایران هلث و اینوتکس برپا می‌شود

1398/03/01 - 10:17:00 ق.ظ
پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه‌های ایران هلث و اینوتکس برپا می‌شود

به گزارش روز چهارشنبه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، بیست‌ ودومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران طی روزهای 19 تا 22 خرداد 98 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از 600 شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.
همچنین هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس افزایش تعامل بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور نیز همزمان با نمایشگاه ایران هلث در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» با حضور بیش از 400 استارت‌آپ، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، منتور و مشاور برگزار خواهد شد.
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند می‌توانند جهت حضور در پاویون ضمن ثبت نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www.bpms.nsfund.ir ، با مجری برپایی پایون به شماره 09387557049 تماس بگیرند.
علمی ** 9340** 1055

انتهای پیام /*