10 هزار مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد ساخته می شود

1397/05/12 - 10:25:00 ق.ظ
10 هزار مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد ساخته می شود

سید پرویز فتاح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بوکان افزود: امسال این مسکن های روستایی با همکاری سپاه ساخته و به روستاییان بدون مسکن تحویل می شود.
وی با اشاره به اینکه مسکن مهمترین و گرانترین خدمت به مددجویان در سطح کشور است، بیان کرد: در چند سال آینده مشکل مسکن مددجویان رفع می شود و در این ارتباط علاوه بر تعهدات سالانه ساخت مسکن از سوی کمیته امداد و دولت، مردم و خیران و سپاه متعهد شدند در زمینه ساخت مسکن نیازمندان روستایی و شهری این نهاد را یاری کنند.
فتاح ادامه داد: از مجموع واحدهای در حال ساخت در 15 استان کشور که کار ساخت آنها آغاز شده است، یک هزار واحد آن در استان آذربایجان غربی است که توسط سپاه شهدای این استان ساخته می شود.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص مسکن مددجویان در مناطق شهری نیز بیان کرد: با توافق دولت و مصوبه مجلس 50 هزار واحد مسکن مهر نیمه کاره و بدون متقاضی به این نهاد واگذار می شود که پس از تکمیل در اختیار مددجویان شهری بدون مسکن قرار می گیرد.
فتاح افزود: دولت توافق کرده به مددجویان نیازمند شغل و دارای استعداد این نهاد تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پرداخت کند.
به گزارش ایرنا، پرویز فتاح برای بررسی مشکلات مددجویان و حضور در شورای اداری به شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی سفر کرده بود.
2093/3093/7510

انتهای پیام /*