حماسه خرمشهر الگویی برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

1398/03/03 - 11:23:00 ق.ظ
حماسه خرمشهر الگویی برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

حجت الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی در ویژه برنامه حماسه سوم خرداد با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: این حماسه بزرگ و با عظمت با اتحاد و همدلی همه نیروهای مسلح که نصرت و امدادهای الهی را در پی داشت محقق شد.
وی نیروهای مسلح را عامل امنیت، بقا و تداوم انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: در سایه ولایت و انسجام و همدلی نیروهای مسلح می توان در مقابل همه دنیای کفر ایستاد و در سایه خود اتکایی، خودباوری و خدا محوری وعده و اراده الهی را محقق ساخت.
مسئول سابق قرارگاه عاشورا با بیان اینکه فتح خرمشهر با اراده الهی، رهبری حضرت امام و روحیه بسیجی رزمندگان اسلام محقق شد، افزود: با مدیریت جهادی و روحیه بسیجی می توان توطئه دشمنان را خنثی کرد.
وی با اشاره به بی اثر بودن فتنه های دشمنان در براندازی نظام اسلامی در طول چهل سال اخیر در سایه ولایت فقیه، همراهی مردم و اقتدار نیروهای مسلح، گفت: دشمنان نه تنها هیچ غلطی نتوانسته اند بکنند بلکه ابهت تو خالی آنها در منطقه و جهان کاملا شکسته شد.
حجت الاسلام ولایی نفوذ جمهوری اسلامی ایران را در منطقه کم نظیر خواند و بیان کرد: با وجود اینکه همه دشمنان به فکر سرنگونی دولت بشار اسد بودند اما با اشاره رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر ماندن بشار اسد در راس حکومت دشمنان به خواسته خود نرسیدند.
وی منویات فرماندهی معظم کل قوا را فصل الخطاب دانست و تاکید کرد: با حفظ انسجام و وحدت داخلی حول محور ولایت، اقتصاد مقاومتی، حفظ آهنگ رشد علمی کشور و مدیریت جهادی می توان از جنگ اقتصادی سربلند بیرون آمد.
ولایی در ادامه نقش تحریم ها را در اقتصاد ایران کم اثر دانست و اظهارداشت: با مدیریت جهادی و روحیه انقلابی می توان به مشکلات غلبه کرده و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد .
مسئول سابق قرارگاه عاشورا نیروهای مسلح مومن و با معنویت را عامل اقتدار جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد و افزود: اهداف اصلی گروههای تکفیری، وهابی و سلفی متوجه ایران بود و اگر در خارج ار مرزها با آنها نمی جنگیدیم باید در ایران و کرمانشاه با آنها مقابله می کردیم که در یک مورد عوامل داعش حتی به مجلس شواری اسلامی نفوذ کردند.
در این مراسم از خانواده های 17شهید، جانباز و آزاده شرکت کننده در عملیات بیت المقدس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر تجلیل شد.
3071

انتهای پیام /*