مردم امروز پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی دادند

1397/11/22 - 12:20:00 ب.ظ
مردم امروز پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی دادند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید احمد مهدی نژاد روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی در جمع مردم شهید پرور و انقلابی شهر خور افزود: مردم با شرکت حماسی خود بار دیگر انقلاب اسلامی را تأیید انقلاب و از ارزشهای آن حمایت کردند.
وی انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدای کشورمان دانست و اظهارداشت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهدایی است که در راه مکتب حسینی قدم برداشتند و با الگو گرفتن از سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین در راه دین اسلام جان خود را فدا کردند.
وی با تقدیر از حضور باشکوه و بی نظیر مردم مومن و ولایتمدار خور و بیابانک در راهپیمایی 22 بهمن ماه، بیان کرد: مردم امروز در راهپیمایی 22 بهمن جواب کوبنده ای به رژیم های استکباری و بخصوص آمریکا و مدافعان تروریست در منطقه دادند.
امام جمعه خور و بیابانک افزود: 22 بهمن ماه نشان از زنده بودن، پویایی انقلاب اسلامی در طول نسل ها است و ملت همیشه بیدار و وفادار به نظام اسلامی پیام دندان شکنی به تحریم های آمریکایی ها دادند.
مهدی نژاد خاطرنشان کرد: شکوفایی اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی از بهترین پاسخ ها به بدعهدی آمریکا و تحریم های جدید است تا توان و استقلال کشور ما را نادیده نگیرند.
به گفته وی قدرت و توان ایران اسلامی در سایه وحدت و همدلی افزایش می یابد همچنان که در راهپیمایی 22 بهمن جواب کوبنده ای به یاوه گویی های دشمن داده شد.
وی ادامه داد: مردم با شرکت در راهپیمایی این روز تاریخی هوشیاری و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و به دشمنان انقلاب ثابت کردند پشتیبان ولایت فقیه و پاسدار نظام و انقلاب اسلامی هستند.
وی تصریح کرد : دشمنان نظام اسلامی از اقتدار و عزت ایران عصبانی هستند و به همین دلیل با تضعیف باورهای دینی و بزرگ نمایی مشکلات مردم می کوشند توطئه های پلیدشان را جامه عمل بپوشانند.
شهرستان خور و بیابانک با 20 هزار نفر جمعیت در 420 کیلومتری شرق مرکز اصفهان واقع است.
/6026/9860

انتهای پیام /*