بیل: بازیکنان در رئال مانند «آدم آهنی» هستند

1398/03/01 - 01:06:00 ب.ظ
بیل: بازیکنان در رئال مانند «آدم آهنی» هستند

شبکه تلویزیونی ای اس پی ان روز چهارشنبه نوشت: بیل 29 ساله در جریان 6 سال حضور در مادرید، 13 جام رنگارنگ از جمله 4 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را در گنجه افتخارات خود جمع کرده و علاوه بر این، تیم ملی ولز را هم به نیمه نهایی یورو 2016 نیز رساند.
با این حال، وی در مصاحبه ای مدعی شد که «از خود گذشتگی» برای رقابت در سطح اول فوتبال به معنای «از دست دادن زندگی» است.
وی در این خصوص اظهار داشت: به عنوان یک ورزشکار حرفه ای به ویژه در محیط تیمی، شما نمی توانید برنامه شخصی خودتان را مثل یک بازیکن گلف یا تنیس انتخاب کنید.
این مهاجم ولزی ادامه داد: بنابراین ما شبیه آدم آهنی هستیم؛ به ما دستور می دهند چه زمانی کجا باشیم، چه وقت غذا بخوریم یا چه وقت باید سراغ سرمربی برویم؛ این مثل این است که شما زندگی خود را از دست بدهید چرا که قادر نیستید کار دلخواه تان را انتخاب کنید. با این وجود دوران حرفه ای فوتبال خیلی کوتاه است و شاید باید زندگی را فدای آن کرد.
بیل در فصل 2018 – 2019 و پر دردسر رئال به طور مداوم از سوی هواداران خودی «هو» می شد و دوآتشه های مادریدی با سوت های ممتد خود اعتراضشان را به گوش وی می رساندند؛ علاوه بر اینکه روابط وی با «زین الدین زیدان» سرمربی فرانسوی رئال هم به بن بست خورده است.
زیدان با تعهد به رویکرد خود مبنی بر عملکرد روزانه بازیکنان و رابطه مستقیم آن با حضور در ترکیب اصلی، بازی دادن به بیل را در دیدارهای پایانی فصل متوقف کرد.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*