مدیرعامل فولاد خوزستان: نکونام به راهبرد ما نزدیک تر بود

1398/03/01 - 10:43:00 ق.ظ
مدیرعامل فولاد خوزستان: نکونام به راهبرد ما نزدیک تر بود

«حبیب الله رضایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتخاب نکونام به عنوان سرمربی فولاد خوزستان افزود: با توجه به گزینه هایی که برای هدایت فولاد مطرح شد، برنامه های «جواد نکونام» به اهداف و راهبرد باشگاه فولاد نزدیک تر از سایر گزینه ها بود و به مدت 2 فصل در خدمت ایشان خواهیم بود.
وی در مورد اهداف فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد همیشه جاه طلب بوده و به دنبال کسب بالاترین رتبه است. ما با نکونام تلاش می کنیم که در فصل های بعدی هم بتوانیم در بالای جدول و در بالاترین جایگاه ممکن قرار داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: برنامه های نکونام را هم گرفتیم و خواسته های دو طرف مطرح شد. قرار بر این است که غالب تیم امسال را حفظ کنیم و از ظرفیت خودمان و جوانان استانی استفاده کنیم.
وی در خصوص جدایی «افشین قطبی» از فولاد تصریح کرد: قرارداد تیم ما با قطبی 1،5 فصل بود. برای فصل بعد از ظرفیت های استانی استفاده می کنیم و سرمربی بر تیم های پایه فولاد هم نظارت ویژه خواهد داشت. همه این مسائل در هیات مدیره مطرح و تصمیم بر این شد که نکونام را به عنوان مربی جدید انتخاب کنیم. برای افشین قطبی هم آرزوی موفقیت می کنم.
وی در مورد رضایتش از عملکرد افشین قطبی در فولاد تصریح کرد: قطبی هم جاه طلبی لازم را برای موفقیت داشت. همانطور که در برنامه های تلویزیونی به آن اشاره شد بیشترین لطمه را از داوری خوردیم که اگر آن اشتباهات نبود سهمیه آسیایی کسب می کردیم. به هر حال از قطبی که در این مدت برای تیم زحمت کشید تشکر می کنم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اظهارات «اکبر پور موسوی» سرمربی سابق فولاد علیه مسئولان این باشگاه تصریح کرد: پور موسوی از جمله مربیان خوب ما و هم استانی ما است. او امروز در قالب سرمربی تیم جوانان ایران فعالیت می کند و بهتر است که تمرکزش به کار خودش باشد.
ورزشی**9463**1067**

انتهای پیام /*