برانکو: لایق صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان بودیم

1398/02/30 - 07:35:00 ب.ظ
برانکو: لایق صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان بودیم

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر السد قطر در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا که با برتری سرخپوشان همراه بود، گفت: قبل از هر چیز به ژاوی به خاطر یک عمر ورزشی بسیار خوب تبریک می گویم و او با بازی هایش برای همه فوتبالدوستان شادی به ارمغان آورد و لذت بردیم از اینکه 15 سال متوالی او بهترین هافبک دنیا بود.
وی ادامه داد: برای او در شغل جدید مربیگری آرزوی موفقیت دارد. من خوشحالم از اینکه او دانش و تجربه اش را در خدمت فوتبال خواهد گذاشت. همینطور برای فریرا که بازنشسته شد آرزوی زندگی آرامی را دارم. در دو سه سال اخیر رقیبان بسیار خوبی برای هم بودیم. این برای من موجب خوشحالی است که رقیب او بودم و همیشه برابر هم بازی می کردیم.
وی افزود: برای السد در دور بعدی لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت دارم و امروز هم از برد تیمم لذت بردم. همچنان نیمه نهایی جام حذفی در انتظار ما است. ما شخصیت بسیار خوبی نشان دادیم آن هم در مسابقه ای که از نظر نتیجه تاثیر چندانی نداشت. هدفمان این بود که ثابت کنیم با لیاقت تمام قهرمان لیگ ایران شدیم و هر بازی برای ما مهم است. البته بازی های لیگ قهرمانان آسیا مهم تر است. فقط متاسفانه هواداران امروز در ورزشگاه حضور نداشتند تا از تماشای این بازی زیبا لذت ببرند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: ما سه چهار روز پیش بازی سنگین قهرمانی را پشت سر گذاشتیم. هنگام گرم کردن قبل از بازی کاپیتان ما نتوانست ادامه بدهد. به بازیکنانم به خاطر عملکرد خوب و برد شیرین تبریک می گویم و یک مقدمه بسیار قشنگ برای نیمه نهایی برابر سپاهان چیدند. نشان دادیم لیاقت صعود به دور بعد لیگ قهرمانان را داشتیم اما شرایط اینگونه پیش امد. مایل هستم از بازیکنانم به خاطر زحماتشان در سه سال اخیر به ویژه امسال تشکر کنم.
وی اضافه کرد: ما امسال سوپر جام را گرفتیم، قهرمان لیگ شدیم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم. انتظار داریم در جام حذفی هم شادی مان را تکمیل کنیم و از همه بیشتر بازیکنان در کسب این نتایج موثر بودند و به آنها تبریک می گویم.
وی اضافه کرد: ما لیاقت صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا را داشتیم. البته نمی خواهم توجیح کنم. این اتفاق افتاد اما واقعا داوران ناعادلانه داوری کردند. در هیچ بازی کم از حریف نداشتیم اما فوتبال اینگونه است.
وی تاکید کرد: پرسپولیس همیشه در هر جامی مدعی خواهد بود و این وظیفه ما نسبت به باشگاه و هواداران است و در مجموع این قانون ما است.
تیم فوتبال پرسپولیس با وجود پیروزی برابر السد از صعود به دور بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باز ماند.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*