طرح مذاکره ترامپ، عوام فریبی است

1397/05/12 - 10:29:00 ق.ظ
طرح مذاکره ترامپ، عوام فریبی است

به گزارش ایرنا ، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه های این هفته نمازجمعه یزد با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهوری آمریکا در قبال ایران برای مذاکره افزود: طرح این مسائل تازگی ندارد و دولتمردان آمریکا در 40 سال گذشته به خوبی ماهیت خصمانه خود را در برابر انقلاب اسلامی نشان داده اند.
وی ادامه داد: دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا و برخی کشورهای جهان و منطقه، تنها به فکر رسیدن به اهداف شوم خود و حفظ منافع غاصبان صهیونیستی و خیانت و جنایت در قبال ملت های مظلوم منطقه و فشار به ایران مقتدر اسلامی هستند.
امام جمعه یزد تصریح کرد: همانطوریکه بارها مقام معظم رهبری در فرمایشات خود به مردم و بخصوص مسئولان سفارش کرده اند باید در برابر نقشه های دشمنان بسیار هوشیار و با بصیرت بود که راه عزت و اقتدار در گرو همدلی ، ایستادگی و ولایتمداری است.
ناصری خاطر نشان کرد: خوی آمریکا همواره با بدعهدی ، ستم به دیگران ، فریب ملت ها و دولت ها و سلطه بر محرومان عالم است بنابراین وظیفه دینی ، ملی و انقلابی حکم می کند که با قدرت ایستادگی کنیم .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به تحریم و تهدید سابقه دار آمریکا و حامیان او علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: باید با قدرت و هوشیاری در برابر هجمه فرهنگی ، اقتصادی و تهدید نرم دشمنان ایستادگی کرد.
ناصری به توطئه جدید آمریکا علیه ایران با جنگ اقتصادی و فشار روانی اشاره و تصریح کرد: برای برون رفت از مسائل و مشکلاتی که دشمنان در قبال انقلاب ایجاد می کنند باید با برنامه ریزی ، هوشیاری و کار جهادی و مدیریتی انقلابی اقدام کرد.
امام جمعه یزد با بیان اینکه تورم و گرانی ها بر اقشار ضعیف جامعه فشار مضاعفی وارد کرده از مدیران اجرایی و مسئولان اقتصادی دولت برای بررسی موضوع و برنامه ریزی اساسی تلاش جدی را خواستار شد.
ناصری گفت: برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی باید مسئولان و مردم برای اجرایی شدن فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، جدی وارد عرصه کار و تلاش شوند.
7536/ 6197

انتهای پیام /*