جنبش نجبا: عراق از محور مقاومت جدا نخواهد شد

1398/02/28 - 06:18:00 ق.ظ
جنبش نجبا: عراق از محور مقاومت جدا نخواهد شد

"شیخ اکرم الکعبی" دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَبای عراق با اشاره به نبرد رسانه‌ای علیه ارزش‌ها، هشدار داد که دشمنان می‌خواهند جامعه عراق منفعل باشد و از محور مقاومت فاصله بگیرد.
وی در جمع اعضای این جنبش بر لزوم آمادگی جهت مقابله با جنگ نرم علیه محور مقاومت تأکید کرد.
الکعبی اظهار داشت: مؤسسات بزرگ وابسته به صهیونیسم، آمریکا و آل‌سعود نبرد رسانه‌ای علیه مقاومت را مدیریت می‌کنند و در پی آن هستند که جوانان ما و ارزش‌های اخلاقی‌مان را هدف قرار دهند.
وی افزود: دشمنان می‌خواهند که جامعه عراق منفعل بوده و نسبت به آنچه در منطقه روی می‌دهد هیچ موضعی نداشته باشد.
الکعبیادامه داد: این با عقیده ما در تضاد است. کسی که به حضرت مهدی (ع) اعتقاد دارد، امکان ندارد بپذیرد که عراق جدا از جهان اسلام و محور مقاومت باشد.
دبیرکل نجبا با ابراز تأسف از اثرگذاری این خط تبلیغاتی بر تصمیم‌گیری عده‌ای از نخبگان و سران برخی جریان‌ها در عراق، افزود: اگر موضع‌گیری‌ها تحت‌تأثیر اهداف رسانه‌ای دشمن باشد، مطمئنا موجب انحراف از مسیر درست می‌شود.
الکعبی ضمن اشاره به هجمه گسترده علیه مقاومت اسلامی نجبا که اتهام‌زنی رسانه‌ای و قرار گرفتن در لیست تروریسم تنها بخشی از آن است، خاطرنشان ساخت: نجبا دو ادبیات ندارد و آنچه در اتاق‌های دربسته می‌گوید، در ملأعام نیز بیان می‌کند.
وی افزود: ما اعتقادمان را با صدای بلند فریاد می زنیم و استراتژی‌مان آماده‌سازی جامعه برای تشکیل دولت عدل الهی است. دشمنان با همین استراتژی انتظار مشکل دارند و از آن می‌ترسند.
در پی افزایش تهدیدات و اقدامات تحریک آمیز مقامات آمریکایی در هفته های اخیر و همچنین جوسازی واشنگتن و برخی کشورهای عربی منطقه در خصوص افزایش تهدیدات و ناامنی در عراق، بسیاری از رهبران سیاسی این کشور با صدور بیانیه، سخنرانی و همچنین در گفت و گو با ایرنا، نسبت به تبعات آن هشدار داده اند.
همبستگی ایران و عراق در شرایط مختلف، قدرت جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هر گونه تهدید و تجاوز و همچنین خطرناک بودن پیامدهای اقدامات تحریک آمیز و جنگ طلبانه آمریکا در منطقه برای همه منافع همه کشورها و ضرورت تلاش همه جانبه برای مهار آن از محورهای مورد تاکید این رهبران و شخصیت هاست.
خاورم*4***380*

انتهای پیام /*