سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان: فحاشی علیه بازیکن خودی غیرقابل باور است

1395/10/22 - 06:24:00 ب.ظ
سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان: فحاشی علیه بازیکن خودی غیرقابل باور است

به گزارش ایرنا فیروز کریمی روز چهارشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت و صبای قم در ورزشگاه تختی آبادان افزود: امروز از سکوهای ورزشگاه تختی که جهنم زرد حریفان است، جوی علیه حریف ایجاد نشد و این جو علیه بازیکنان خودی بود.
وی اظهار داشت: بروز این اتفاقات عجیب است و در دنیای فوتبال نیز، بازیکنانی که محبوب هواداران نیستند اینگونه مورد فحاشی قرار نمی گیرند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه دوم بازیکنان من قصد ورود به زمین را نداشتند زیرا روحیه آنها ضعیف شده بود ولی با پا درمیانی، در میدان مسابقه حاضر شدند.
کریمی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان افزود: این بازی به لحاظ فنی قابل بررسی است زیرا بازیکنان نفت روی به بازی حساب شده آوردند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم ما در این بازی برای نزدیک شدن به دروازه، بازی بی هدف نداشت و پیروزی امروز، حق تیم صنعت نفت بود زیرا بچه ها برای رسیدن به آن تلاش کردند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته شانزدهم لیگ برتر موفق شد در ورزشگاه تختی آبادان با نتیجه 2 بر 1 میهمانش صبای قم را شکست داده و با 19 امتیاز به رده دهم جدول رده بندی صعود کند.
7104/6125/1772 خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار دهنده: مجید ملازاده

انتهای پیام /*