بیرانوند با تاکید کادرفنی برابر السد به میدان رفت

1398/03/01 - 10:42:00 ق.ظ
بیرانوند با تاکید کادرفنی برابر السد به میدان رفت

مصدومیت دروازه بان پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم با سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، به نگرانی اصلی پرسپولیسی ها طی روزهای اخیر تبدیل شده است.
این دروازه بان در دیدار اخیر تیمش برابر السد قطر درون دروازه ایستاد و عملکرد خوبی داشت و چندین بار با عکس العمل های خوبش مانع از باز شدن دروازه سرخپوشان شد. این در حالی بود که او در طول بازی چند بار به خاطر مصدومیت روی زمین افتاد و حتی از کادر فنی خواست تا او را تعویض کنند اما کادر فنی پرسپولیس از این کار سر باز کرد تا بیرانوند تمام 90 دقیقه حفاظت از دروازه پرسپولیس را عهده دار باشد.
دروازه بان پرسپولیس در بازی تشریفاتی برابر السد در شرایطی یکی از بهترین عملکرد های خود را به نمایش گذاشت که پیش از این مسابقه مصدوم بود و با درد برابر السد به میدان رفت. بیرانوند حتی در اردوی قبل از بازی این مساله را با کادر فنی در میان گذاشت و از برانکو خواست تا در بازی برابر السد به او استراحت بدهد و او را نیمکت نشین کند اما برانکو با درخواست مرد شماره یک خود مخالفت کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی برابر السد قطر به میدان رفت که سرخپوشان در یک بازی تشریفاتی موفق شدند یاران ژاوی را در روز خداحافظی اسطوره بارسلونا شکست دهند.
پرسپولیس روز هشتم خرداد ماه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باید در اصفهان به مصاف سپاهان اصفهان برود و حضور بیرانوند در این دیدار در ابهام قرار گرفته است. این در حالی است که پزشک پرسپولیس اعلام کرده علیرضا بیرانوند از ناحیه مچ پا و شایان مصلح از ناحیه همسترینگ، دو بازیکن مصدوم ما بعد از بازی با السد هستند.
وی ادامه داد: اقدامات پزشکی از همان لحظه اول شروع شده است. البته این دو بازیکن برای MRI نیز اعزام شدند که منتظر نتیجه آن هستیم.
ورزشی**9463**9129

انتهای پیام /*