جوانان تفلیس در مقابل پارلمان تظاهرات کردند

1397/02/22 - 03:18:00 ب.ظ
جوانان تفلیس در مقابل پارلمان تظاهرات کردند

به گزارش روز شنبه خبرگزاری اسپوتنیک گرجستان، صد ها تن از جوانان معترض پایتخت گرجستان، در محاصره پلیس ضد شورش تفلیس هستند .
بنا به این گزارش ، اعتراض جوانان به خشونت کشیده شده و پلیس چند تن از حا ضران این تظاهرات اعتراض آمیزاز جمله «زوراب جاپاریدزه» رئیس حزب "گیرچی " که در صدد طرح نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی گرجستان است را بازداشت کرده است .
فعالان شبکه های اجتماعی گرجستان، از طریق این شبکه جوانان را به حمایت از این تظاهرات اعتر اض آمیز در مقابل پارلمان دعوت می کنند .
پلیس گرجستان بامداد امروز ( شنبه ) عملیات ویژه با هدف بازداشت قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر در دو کلوپ شبانه معروف " باسیانی " و "گالری " شهر تفلیس انجام داد و به گزارش وزارت کشور گرجستان در جریان ان هشت نفر از فروشندگان مواد مخدر بازداشت شده اند .
عملیات ویژه پلیس گرجستان در کلوب های شبانه موجب واکنش گسترده در شبکه های اجتماعی گرجستان شده است .
بنا به این گزارش ، عملیات ویژه پلیس گرجستان در پی حوادث اخیر و جان باختن چند جوان بر اثر استفاده از مواد مخدر در یکی از کلوپ های شبانه تفلیس ، انجام گرفت .
این در حالی است که گئورگی کویریکاشویلی نخست وزیر گرجستان به تازگی اعلام کرده دولت این کشور اقدام قاطعانه نسبت به قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر به کار خواهد گرفت .
خاورم ** 337**1579

انتهای پیام /*