بیاینه قاطع پی اس جی در مورد شایعات جدایی «امباپه»

1398/02/30 - 07:42:00 ب.ظ
بیاینه قاطع پی اس جی در مورد شایعات جدایی «امباپه»

فوق ستاره فرانسوی پی اس جی پس از درو کردن جوایز انفرادی پایان فصل لوشامپیونه در مراسم شب گذشته پاریس، اظهاراتی را عنوان کرد که خبرنگاران در آستانه پنجره تابستانی نقل و انتقالاتی، آن را به یک «بمب خوشه ای» تشبیه کرده و بلافاصله گزارش هایی مبنی بر جدایی احتمالی وی از تیم پاریسی منتشر کردند.
امباپه در اظهاراتی پر ابهام، خواستار واگذاری مسئولیت های بیشتری در باشگاه به خود شده و مدعی شده بود که در صورت تحقق نیافتن این خواسته می تواند در پروژه بعدی خود، آنها را به دست آورد.
در بیانیه باشگاه پاری سن ژرمن آمده است: پیوند محکمی که امباپه و باشگاه را در 2 سال اخیر متحد کرده است و تاریخ مشترک ما، برای فصل آینده نیز ادامه خواهد یافت. رویای مشترک ما برای جاودان شدن در فوتبال اروپا در سالی که پی اس جی 50 ساله می شود، در انتظار ما است.
در بند بعدی این بیانیه می خوانیم: هر کدام از بازیگران بزرگ نقش خاص خود را ایفا کرده و تاکید همواره بر صلاح جمعی است.
این منبع می گوید امباپه معتقد است که وی بهترین بازیکن پی اس جی و بهترین بازیکن لوشامپیونه است و باید به این چشم به او نگاه شود.
در صورت صحت اظهارات این منبع، آینده «ادینسون کاوانی» به عنوان مهاجم مرکزی پاری سن ژرمن به خطر خواهد افتاد چرا که قطعا مالکان متمول باشگاه پاریسی یک فوق ستاره 20 ساله را به بازیکنی که در سال های پایانی دوران حرفه ای خود به سر می برد، ترجیح داده و خواسته های امباپه را برآورده خواهند کرد.
ورزشی**3991**9118**

انتهای پیام /*