30 شرکت حمل و نقل جاده ای در قم مورد بازرسی قرار گرفت

1398/02/26 - 09:37:00 ق.ظ
30 شرکت حمل و نقل جاده ای در قم مورد بازرسی قرار گرفت

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قم، اکبر نوروزپور در گفت و گویی افزود: در همین راستا مدارک و ملزومات فنی 25 دستگاه انواع خودروی ناوگان عمومی حمل مسافر نیز مورد بازدید و کنترل قرار گرفته است.
وی اضافه کرد:دراین بازدیدها که بدون هماهنگی قبلی انجام می شود، ازشرکت های حمل مسافر مدارک و مستندهای مدیران فنی درخواست و نسبت به بازبینی آن ها اقدام می شود.آنها همچنین ملزم به نصب اپلیکیشن صدور کد رهگیری آنلاین هستند.
نوروزپور گفت: در بازدید از دفاتر فروش بلیت که با حضور عوامل پلیس اداره اماکن صورت می گیرد، نحوه صدور بلیت که باید به صورت آنلاین باشد و پروانه فعالیت این دفاتر کنترل می شود.
وی افزود: در بازدید از ناوگان عمومی حمل مسافر نیز ملزومات فنی خودرو از جمله کپسول اطفاء حریق، چکش ایمنی، کمربند ایمنی، آج لاستیک ها، سیستم های سرمایشی – گرمایشی خودرو، وضعیت صندلی ها و دستگاه آب سردکن مورد بازبینی و کنترل قرار گرفت.
به گفته وی، این بازدیدها و نظارت ها بر فعالیت ناوگان عمومی حمل مسافر در راستای افزایش ضریب ایمنی سفر و ارائه خدمات به مسافران به اجرا درآمد.
670 دستگاه ناوگان حمل و نقل مسافری برون شهری شامل 249 دستگاه اتوبوس، 225 دستگاه مینی بوس و 196 دستگاه سواری در استان قم فعالیت دارد.
/2085/ 6133/

انتهای پیام /*