روی توانمندیها مذاکره نمی کنیم

1398/03/03 - 12:47:00 ب.ظ
روی توانمندیها مذاکره نمی کنیم

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی سیدین امام جمعه موقت کیش در خطبه های نماز جمعه، توان موشکی کشورمان را سپری دفاعی در مقابل دشمن توصیف و یادآوری کرد: نبود این سپر دفاعی موجب شد که دیوانه ای مانند صدام به خود جرات دهد به ایران اسلام تجاوز و جنگی ناخواسته را به ما تحمیل کند.
وی اضافه کرد: توان موشکی ما برای آن است که موشک باران دزفول ها و خرمشهرها دوباره تکرار نشود، لذا با توان موشکی، اقتدار، امنیت و استقلال کشور را حفظ می کنیم و این چیزی نیست که بشود با آن وارد معامله شد.
امام جمعه موقت کیش در ادامه با گرامیداشت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر افزود: فتح خود خرمشهر حماسه ای بزرگ و فراموش نشدنی و یادآور پایمردی، مقابله و دفاع قدرتمندانه مردم از پیر و جوان و مبارزه جوانمردانه و دلیرانه رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس است که زمینه ساز پیروزی و آزاد سازی خرمشهر شد و این روز پرشکوه در ایران اسلامی روز مقاومت نام گرفت.
وی افزود: پیروزی و مقاومت در خرمشهر نماد یک روز بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است و مقاومت های بزرگ اسلامی جهان از آن درس گرفته است.
او با تبریک روز چهارم خرداد به مردم مقاوم دزفول افزود: مردم دزفول از زن ومردم با جانفشانی و ایثارگری در مقابل دشمن ایستادند و این روز را به نام خود در تاریخ دفاع مقدس ثبت کنند.
حجت الاسلام سیدین یادآوری کرد: در دوران دفاع مقدس 176 موشک، 2500 گلوله توپ و 331 راکت هواپیما در دزفول فرود آمد همچنین در این مدت بیش از 19 هزار واحد مسکونی و تجاری دزفول تخریب شد؛ 2610 شهید که 270 شهید از نوزاد تا کودک 7 ساله تشکیل می داند با جنایتی که رژیم بعث در این شهر ایجاد کرد و موشک باران هایی که شکل گرفت به خاک و خون کشیده شدند.
خطیب موقت جمعه کیش با اشاره به فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: همانگونه که ایشان بارها تکرار و تاکید کرده اند بنا نیست جنگی شکل بگیرد و نمی گیرد زیرا ما قرار نیست شروع به جنگ کنیم و دشمن نیز با تمام نادانی می فهمد که ایران امروز، ایرانی نیست که بتوانند با آن وارد جنگ شده و برآن غلبه کند.
حجت الاسلام سیدین تاکید کرد: کشورهایی که در طول سال های اخیر نتوانسته اند در برابر مقاومت های اسلامی منطقه مقاومت کنند، در برابر ایران قدرتمند و سرافراز و مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی و وحدت ملت بزرگ ایران اسلامی ناتوانند.
وی با تبریک سالروز افتتاح مجلس شورای اسلامی در خرداد ماه سال 1359 افزود: در جنگ اقتصادی که امروز دامنگیر کشور شده، انتظار از نمایندگان مجلس این است که با تصویب قوانین، مانع گرانی افسار گسخته و سودجویی سودگران شوند.
خطیب جمعه موقت کیش با اشاره به آیات و روایت در خصوص کرامت و عزت شب های مبارک قدر خاطر نشان کرد: به فرموده رسول گرامی اسلام« ماه رمضان از بهترین ماه ها و شب ها وروزهای آن بهترین شب ها و روزها و ساعت هاست که در آن خداوند برای نفس کشیدن بندگان خود نیز حسابی ویژه گشوده است.
خطیب جمعه کیش افزود: شب قدر، شب ولایت و شب نزول قرآن و ملائکه است؛ شب عترت و شب اهل بیت؛ شبی که کلید حل تمام مشکلات و شبی است که در آن خداوند به بهانه های مختلف به دنبال بخشیدن بنده های خود و اعطای پاداش به آنهاست.
1339

انتهای پیام /*