ترافیک در مسیر زنجان - میانه نیمه سنگین است

1398/01/13 - 07:13:00 ق.ظ
ترافیک در مسیر زنجان - میانه نیمه سنگین است

سرهنگ محمد علی عظیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با 13 فروردین روز طبیعت محدودیت های ترافیکی از قبیل تردد موتورسیکلت ها در تمامی راه های ارتباطی و حمل مسافر در اتاق بار وانت و کامیونت در تمامی محورهای استان ممنوع است.
وی اظهار داشت: در روز طبیعت، کامیونت ها فقط می توانند در اتوبان ها و آزادراه های این استان تردد کنند و در این میان پلیس در صورت مشاهده حمل بار با کامیونت، وانت بار و هر نوع خودروی باری برخورد قانونی می کند.
این مسئول ادامه داد: عصر روز گذشته جاده زنجان- تهم- چورزق برای دومین بار طی یک هفته گذشته به دلیل احتمال ریزش کوه بسته اعلام شده که تا کنون همین وضعیت برقرار است.
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه داد: پلس راه استان با موارد خطر ساز رانندگان برخورد می کند و بر این مبنا رانندگانی که همزمان 2 تخلف را مرتکب شوند، وسیله نقلیه آنان به مدت 72 ساعت توقیف می شود.
عظیمی خاطر نشان کرد: توصیه می شود، رانندگان از هر نوع عجله، سبقت و سرعت غیر مجاز، توقف بیجا در حاشیه راه و رانندگی در حالت خواب آلودگی، خودداری کنند و با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش های پراکنده در موعد مناسب به محل مقصد خود حرکت کنند.
9646/6085

انتهای پیام /*