گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست

1398/03/01 - 06:24:00 ب.ظ
گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گروه ها روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در شهر غزه، تاکید کردند که مساله فلسطین یک موضوع کاملا سیاسی بوده و حقوق ملت فلسطین غیرقابل مذاکره ، سازش و یا فروش است.
این گروه ها افزوند که طرح های اقتصادی و وعده های پوچ و خیالی هرگز نمی تواند بر وجهه شوم «معامله قرن» که هدف از آن نابودی مسئله فلسطین است، سرپوش بگذارد.
گروه های مقاومت مخالفت قاطع خود را با تمامی شیوه‌های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام و تاکید کردند که عادی سازی روابط خیانت به مساله فلسطین و خنجری از پشت به فلسطینی ها و مبارزات آنان خواهد بود.
این گروه ها ضمن دعوت از ملت‌های مسلمان و عرب به ویژه مردم بحرین از آنها خواستند از کسانی که برای عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی گام برمی دارند، اعلام برائت کنند.
گروه های مقاومت فلسطین همچنین بر وحدت ملت فلسطین و ادامه راهپیمایی های بزرگ بازگشت در مرزهای غزه با فلسطین اشغالی به شیوه ای مسالمت آمیز برای مقابله با معامله قرن و تحقق اهداف آن از جمله لغو محاصره غزه، تاکید کردند.
این گروه ها پایبندی به مصوبه های شورای ملی در رابطه با توقف همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی و کنار گذاشتن معاهده شوم اسلو و در پیش گرفتن گزینه مقاومت و مقابله با معامله قرن رامورد تاکید قرار دادند.
شبد**1480**1010

انتهای پیام /*